Tutaj relacja na żywo!

Ogłoszenia parafialne, 31 grudnia 2017 r.

Niedziela Świętej Rodziny, 31 grudnia 2017 r.

• W niedzielę 31 grudnia 2017 r. Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. O godz. 18.00 nabożeństwo na zakończenie roku i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W poniedziałek 01 stycznia 2018 r. Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o  godz. 8.30 i 12.00.
  • W tym tygodniu Msze św. od wtorku do piątku o godz. 18.00.
  • W sobotę 06 stycznia 2018 r. Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. o godz. 8.30 i 12.00. W czasie Mszy św. poświęcenie wody i błogosławieństwo kadzidła oraz kredy. Ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby misyjne. W tym dniu zapraszam do Olsztynka na Orszak Trzech Króli. Początek o godz. 11.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynku.
  • Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.
  • O posprzątanie kościoła proszę Rodziny Hanny i Katarzyny Wasilewskich.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na remont dachu kościoła.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.  Dziękuję za życzenia i prezenty świąteczne oraz potrawy świąteczne ofiarowane na plebanię.

„Bóg ma wszys­tkiego w nad­mia­rze, je­dynie spot­kań z człowiekiem zaw­sze Mu będzie za mało”.

Szanowni Goście i Kochani Parafianie!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę doświadczenia bliskości Boga, który jest  w nas rozmiłowany, życzę abyśmy dali się Bogu przyciągać Jego czułością, życzę dostrzeżenia w narodzonym Jezusie, ubogim
i kruchym jednego z nas, życzę przyjmowania od Jezusa przychodzącego na świat jego życia i miłości.

Z modlitwą, wdzięcznością i świąteczną radością

ksiądz Marek Gbiorczyk – proboszcz