Wyszukiwarka

Msze święte

Gryźliny:
Dni powszednie godz. 18:00
Niedziela godz. 8:30, 12:00

Szpital w Ameryce:
Niedziela godz. 10:30

Dane kontaktowe

Parafia Św. Wawrzyńca
ul. Kościelna 21
11-034 Gryźliny
tel. (+48) 502 397 717

Intencje parafialne w październiku 2019 r.

INTENCJE MSZALNE W PAŹDZIERNIKU 2019 R.

01.10.2019 r. Wtorek

godz. 18.00 – w intencji Państwa Agnieszki i Piotra Żabińskich w 10 rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodziny.

04.10.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – Ś.P. + Ireneusz Sidorowicz w 5 rocznicę śmierci.

07.10.2018 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 – Ś.P. + Henryk i z zmarłych z rodziny Żabińskich.

10.10.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – Ś.P. + Aleksandra, + Zygmunt, za ich zmarłych rodziców i rodzeństwo.

12.10.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – Ś.P. + Halina Federewicz w 3 rocznicę śmierci, + Henryk Federewicz w 14 rocznicę śmierci.

13.10.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Jan, + Bogusława Falba, za zmarłych z rodziny Falba.

godz. 12.00 – Ś.P. + Adam Łach.

14.10.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – w intencji Szkoły Podstawowej w Gryźlinach.

15.10.2019 r. Wtorek

godz. 18.00 – w intencji Państwa Jadwigi i Grzegorza w rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodziny i w dniu imienin Jadwigi o Boże błogosławieństwo.

16.10.2019 r. Środa

godz. 18.00 – Ś.P. + Jadwiga, Jan Jurgielewicz i za zmarłych z rodziny Jurgielewicz i Masalskich.

17.10.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Małgorzata Słodownik.

20.10.2019 r. Niedziela

godz. 18.00 – Ś.P. + Monika w rocznicę śmierci, + Antoni, + Apolonia,
+ Stanisław i ich zmarłych rodziców, + Marcin Żabiński.

godz. 12.00 – Ś.P. + Wanda Boniewska w 11 rocznicę śmierci.

27.10.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Irena, + Bolesław i za zmarłych z rodziny.

godz. 12.00 – Ś.P. + Stefania, + Henryk, + Andrzej i za zmarłych z rodziny Stefic.

Intencje mszalne we wrześniu 2019 r.

INTENCJE MSZALNE WE WRZEŚNIU 2019 R.

01.09.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 –  Ś.P. + Robert Grabowski w rocznicę śmierci.

08.09.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – o błogosławieństwo Boże dla rodziny Klucewicz za wstawiennictwem Matki Bożej Gietrzwałdzkiej.

godz. 12.00 – Ś.P. + Mieczysław, + Władysław.

11.09.2019 r. Środa

godz. 8.30 – w intencji Państwa Beaty i Andrzeja dziękczynna w 20 rocznicę sakramentu małżeństwa, o błogosławieństwo Boże dla rodziny i z okazji urodzin Moniki.

13.09.2019 r. Piątek

godz. 8.30 – Ś.P. + Mariola Bastkowska w  1 rocznicę śmierci.

15.09.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji parafii.

godz. 12.00 – za zmarłych z rodziny Orłów, Wilgów i Gutów.

22.09.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Kazimierz Kaleta, + Anna Chełstowska, + Grażyna Dudzińska.

godz. 12.00 – Ś.P. + Gertruda w 1 rocznicę śmierci.

13.09.2019 r. Piątek

godz. 8.30 – Ś.P. + Helena Szpojankowska w 6 rocznicę śmierci.

29.09.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji Państwa Agnieszki i Piotra Żabińskich w 10 rocznicę sakramentu małżeństwa dziękczynna prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodziny.

godz. 12.00 – Ś.P. + Jadwiga, + Stefan Pokropscy, + Regina Żaczkowska.

30.09.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – Ś.P. + Andrzej Mówiński w  30 dzień od śmierci.

Intencje mszalne we sierpniu 2019 r.

INTENCJE MSZALNE W SIERPNIU 2019 R.

02.08.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – w intencji Anny i Łukasza o Boże błogosławieństwo z okazji rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.

03.08.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – w intencji Zofii i Grzegorza o Boże błogosławieństwo z okazji 25 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.

04.08.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 -  w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 – Ś.P. + Jadwiga i  + Zygmunt Chodkowscy.

11.08.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 -  Ś.P. + Anna w 1 rocznicę śmierci.

godz. 12.00 – w intencji Olgi i Bartosza o Boże błogosławieństwo z okazji rocznicy zawarcia związku małżeńskiego.

12.08.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 -  Ś.P. + Ludwik Kubiak w 21 rocznicę śmierci, + Marianna Teresa Kubiak w 10 rocznicę śmierci.

15.08.2019 r. Czwartek

godz. 8.30 -  Ś.P. + Bronisława, + Helena, + Regina, + Kazimierz, + Krystyna,
+ Eugeniusz.

godz. 12.00 – Ś.P. + Czarek w rocznicę śmierci.

18.08.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 -  Ś.P. + Julia, + Łukasz.

godz. 12.00 – w intencji Adama i Łukasza o Boże błogosławieństwo z okazji urodzin.

25.08.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 -  w intencji parafii.

godz. 12.00 – Ś.P. + Jadwiga, + Jan, + Leonard, + Rafał, za zmarłych z rodziny Klejna.

Intencje mszalne w lipcu 2019 r.

INTENCJE MSZALNE W LIPCU 2019 R.

01.07.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – Ś.P. + Teresa Cegiełka w 3 rocznicę śmierci.

02.07.2019 r. Wtorek

godz. 18.00 – Ś.P. + Zygmunt i + Helena Kotkowscy, Stanisław i + Jan Rogala.

03.07.2019 r. Środa

godz. 18.00 – o zdrowie dla Jakuba.

06.07.2019 r. Sobota

godz. 16.00 – w 95 rocznicę urodzin mamy, dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

07.07.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 – Ś.P. + Henryk i za zmarłych z rodziny Żabińskich.

08.07.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – Ś.P. + Czarek rocznicę urodzin.

11.07.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Stanisław rocznicę śmierci, + Irena.

12.07.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – Ś.P. + Władysław rocznicę śmierci.

 14.07.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Aleksandra Koper, + Czesław Koper.

godz. 12.00 – Ś.P. + Jan Czybora w 8 rocznicę śmierci.

15.07.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – Ś.P. + Jan Tadeusz Siennicki w 30 dzień od pogrzebu.

16.07.2019 r. Wtorek

godz. 18.00 –  Ś.P. + Władysław Brudziński w rocznicę śmierci.

18.07.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – godz. 18.00 – w 50 rocznicę urodzin Grzegorza Żabińskiego dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

21.07.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 -  za zmarłych z rodziny Pieńkosz i Szustkowskich.

godz. 12.00 – Ś.P. + Helena i + Józef Tomiałojć.

22.07.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – o Dary Ducha Świętego i błogosławieństwo Boże dla Magdaleny-Marii.

25.07.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Stanisław i za zmarłych rodziców i rodzeństwo z obojga stron.

26.07.2019 r. Piątek

godz. 17.00 – Genowefa Rybińska w 1 rocznicę śmierci, Edward Rybiński w 24 rocznicę śmierci.

godz. 18.00 – w intencji Siostry Anny Górskiej o Boże błogosławieństwo 

i  opiekę Matki Bożej, o potrzebne łaski zdrowie z okazji imienin.

28.07.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 -  Ś.P. + Justyna Nawacka w dzień urodzin.

godz. 12.00 – Ś.P. + Marcin w dzień urodzin.

Intencje mszalne w czerwcu 2019 r.

INTENCJE MSZALNE W CZERWCU 2019 R.

02.06.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 – w intencji dzieci obchodzących pierwszą rocznicę Komunii świętej i ich rodziców.

06.06.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Dariusz w rocznicę śmierci.

07.06.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – Ś.P. + Marcin

08.06.2019 r. Sobota

godz. 10.00 – w intencji Szkoły Podstawowej w Gryźlinach, o Boże błogosławieństwo dla dzieci, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

godz. 18.00 – Ś.P. + Jan, + Janina, + Helena i za zmarłych z rodziny Bigdów.

09.06.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Marcin w rocznicę śmierci, + Antoni + Monika.

godz. 12.00 – Ś.P. + Henryk i Małgorzata Brudzyńscy i za zmarłych rodziców.

12.06.2019 r. Środa

godz. 18.00 – Ś.P. + Irena w rocznicę śmierci, + Stanisław.

13.06.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Helena Kopcińska w 3 rocznicę śmierci.

15.06.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – Ś.P. + Bronisław Wasilewski w 30 dzień od śmierci.

16.06.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – w intencji Pani Krystyny Plotetzkiej w 60 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo i zdrowie.

16.06.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Bolesław, + Irena, + Alicja, + Roman.

godz. 12.00 – Ś.P. + Marianna Jasieniewska w 9 rocznicę śmierci, Kazimierz Jasieniewski.

18.06.2019 r. Wtorek

godz. 18.00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Państwa Trawińskich.

20.06.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Jan, + Jadwiga i za zmarłych z rodziny Masalskich.

21.06.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – o błogosławieństwo Boże z okazji urodzin dla Kuby, Michała
i Piotra.

23.06.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 -  w intencji Jadwigi i Jana Żabińskich, dziękczynna w 57 rocznicę           zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego i w intencji Jana z okazji imienin, w intencji Grażyny i Natalii z okazji urodzin.

godz. 12.00 – w intencji parafii.

24.06.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – w intencji Pana Jana Abako, naszego organisty o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski.

25.06.2019 r. Wtorek

godz. 18.00 – Ś.P. + Ryszard w 18 rocznicę śmierci, + Anna, + Eryk, + Romuald, za zmarłych z rodziny Neumann.

26.06.2019 r. Środa

godz. 18.00 – Ś.P. + Jan Iwanowicz w 30 dzień od śmierci.

28.06.2018 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Ewa Filipowicz w 10 rocznicę śmierci.

28.06.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – w intencji Państwa Anety i Adama Krynickich, dziękczynna w 20 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego i w intencji Jakuba z okazji z okazji 18 rocznicy urodzin.

29.06.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – w intencji Pani Teresy Brzostek z okazji z okazji 60 rocznicy urodzin, intencji Pani Haliny Brzostek z okazji 87 rocznicy urodzin, dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia.

30.06.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Zofia Matusiak.

godz. 12.00 – Ś.P. Zenon Sobieski, + Henryk i + Aleksandra Zduniuk.

Intencje mszalne w kwietniu 2019 r.

INTENCJE MSZALNE W KWIETNIU 2019 R.

01.04.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – w intencji Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, w intencji szkoły katolickiej i przedszkola w Gryźlinach i szkoły katolickiej w Olsztynku o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, o rozwój szkół,  o nowych uczniów do szkół.

02.04.2019 r. Wtorek

godz. 18.00 – Ś.P. + Marian Kłaczkowski  w 30 rocznicę śmierci, + Teofila i Stanisław Kotańscy.

03.04.2019 r. Środa

godz. 18.00 – Ś.P. + Mieczysława, + Mieczysław, + Waleria, + Adam, + Ryszard.

01.04.2018 r. Niedziela

godz. 6.00 – w Ś.P. + Tadeusz Kocoń.

godz. 12.00 – Ś.P. + Ewa Gburczyk w 2 rocznicę śmierci.

07.04.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 –  Ś.P. + Sylwester Paciorek, + Tadeusz Paciorek w 1 rocznicę śmierci, + Stefania Paciorek w 20 rocznicę śmierci. 

11.04.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – dziękczynno – błagalna, o potrzebne łaski z okazji urodzin Oliwii, Laury i Wacława.

12.04.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – w intencji Ryszarda, Antoniego, Tomasza z okazji urodzin o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

13.04.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – Ś.P. + Barbara Kościukiewicz  w 3 rocznicę śmierci.

14.04.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Eugeniusz w rocznicę śmierci, + Józefa, + Henryk,
+ Mieczysław, + Marian, + Stanisław i za zmarłych z rodziny Żabińskich, Sarbiewskich, Zawierowskich, + Jan w rocznicę śmierci.

godz. 12.00 – za zmarłych rodziców Ś.P. + Anielę i Bazylego.

15.04.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – w intencji Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, w intencji szkoły katolickiej i przedszkola w Gryźlinach i szkoły katolickiej w Olsztynku o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, o rozwój szkół,  o nowych uczniów do szkół.

21.04.2019 r. Niedziela Wielkanocna

godz. 6.00 – Ś.P. + Mikołaj w 8 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Maczuga.

godz. 12.00 – Ś.P. + Wojciech Kaszeta.

22.04.2019 r. Poniedziałek Wielkanocny

godz. 8.30 – Ś.P. + Justyna Nawacka w 11 rocznicę śmierci.

godz. 12.00 – Ś.P. + Jadwiga Hofman.

25.04.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Grażyna Sakowska.

26.04.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – Ś.P. + Małgorzata Słodownik.

27.04.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – Ś.P. + Antoni Dryl w 30 dzień od śmierci.

28.04.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Tadeusz, + Eugeniusz, + Krystyna Boniewscy.

godz. 12.00 – Ś.P. + Wacława, + Stanisław, Henryk Wojciechowscy i za zmarłych rodziców.

29.04.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – w intencji Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, w intencji szkoły katolickiej i przedszkola w Gryźlinach i szkoły katolickiej w Olsztynku o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, o rozwój szkół,  o nowych uczniów do szkół.

Intencje mszalne w marcu 2019 r.

INTENCJE MSZALNE W MARCU 2019 R.

01.03.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – o potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i powodzenie w życiu dla Marka.

03.03. 2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 – za zmarłych z rodziny Czyżyk, Urbańskich, Falbów, Gołębiewskich.

04.03.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – Ś.P. + Teresa Roguska.

10.03.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji Zofii Trochim w dniu 78 urodzin o Boże błogosławieństwo.

godz. 12.00 – Ś.P. + Halina Balcerczyk w 7 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Balcerczyk.

11.03.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – w intencji Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, w intencji szkoły katolickiej i przedszkola w Gryźlinach i szkoły katolickiej w Olsztynku o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, o rozwój szkół,  o nowych uczniów do szkół.

15.03.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – Ś.P. + Janina Górska.

15.03.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – Ś.P. + Leonard Plotetzki w 1 rocznicę śmierci i za zmarłych rodziców Helenę i Franciszka.

17.03.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Józef Trochim, + Józef Klucewicz.

godz. 12.00 – Ś.P. + Tadeusz Piotrowski.

18.03.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – w intencji Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, w intencji szkoły katolickiej i przedszkola w Gryźlinach i szkoły katolickiej w Olsztynku o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, o rozwój szkół,  o nowych uczniów do szkół.

19.03.2019 r. Wtorek

godz. 18.00 – w intencji Patrycji w 18 rocznicę urodzin, w dniu urodzin Tadeusza, Grzegorza i Haliny o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

20.03.2019 r. Środa

godz. 18.00 – Ś.P. + Reinhold Szepański w 30 dzień od śmierci.

21.03.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Eufemia Chechłowska w 6 rocznicę śmierci, Małgorzata Słodownik w 2 rocznicę śmierci.

21.03.2019 r. Piątek

godz. 18.00 – o uzdrowienie z grzechów dzieci, rodziców, dziadków, pradziadków i starsze pokolenie.

23.03.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – w intencji Katarzyny Nawackiej w 14 rocznicę urodzin o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

24.03.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji siostry Niny Klucewicz z okazji 30 rocznicę urodzin o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i potrzebne łaski.

godz. 12.00 – Ś.P. + Józef Tomiałojć i Helena Tomiałojć i za zmarłych z rodziny Tomiałojć i Mendel.

25.03.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – w intencji Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich, w intencji szkoły katolickiej i przedszkola w Gryźlinach i szkoły katolickiej w Olsztynku o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego dla rodziców, uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, o rozwój szkół,  o nowych uczniów do szkół.

27.03.2019 r. Środa

godz. 18.00 – w intencji Filipa Tyburskiego w 14 rocznicę urodzin o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

30.03.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – w intencji Tadeusza Jasieniewskiego w 70 rocznicę urodzin o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

31.03.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Henryk Żabiński i za zmarłych rodziców.

godz. 12.00 – Ś.P. + Ewa Gburczyk w 3 rocznicę śmierci.

Intencje mszalne w lutym 2019 r.

INTENCJE MSZALNE W LUTYM 2019 R.

02.02.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – dziękczynna za szczęśliwą operację i łaskę uzdrowienia dla Krystyny i o dalsze dobre leczenie.

 03.02.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 – Ś.P. + Helena Tomiałojć w 4 rocznicę śmierci , + Józef Tomiałojć.

04.02.2019 r. Poniedziałek

godz. 18.00 – Ś.P. + Leszek Tofil w 30 dzień od śmierci.

07.02.2019 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Antoni Stalczyński.

10.02.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Bronisława, w 5 rocznicę śmierci, + Helena, + Kazimierz, Krystyna, + Eugeniusz, + Regina.

godz. 12.00 – w intencji parafii.

12.02.2019 r. Wtorek

godz. 18.00 – Ś.P. + Marianna Kocoń w 30 dzień od śmierci.

17.02.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Andrzej Śliwa w 3 rocznicę śmierci.

godz. 12.00 – Ś.P. + Mieczysława Stefic w 30 dzień od śmierci.

24.02.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji naszej parafii.

godz. 12.00 – w intencji naszej parafii.

Intencje mszalne w styczniu 2019 r.

INTENCJE MSZALNE W STYCZNIU 2019 R.

01.01.2019 r. Poniedziałek

godz. 8.30 – w intencji Jana, Katarzyny, Marii, Andrzeja w rocznicę urodzin.

godz. 12.00 – w intencji naszej parafii.

06.01.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 – w intencji naszej parafii.

13.01.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji naszej parafii.

godz. 12.00 – Ś.P. + Józefa Żabińska, w rocznicę śmierci, + Henryk, 
+ Eugeniusz, + Mieczysław, + Marcin, za zmarłych z rodziny Żabińskich, Smolińskich, Zawierowskich, + Józef Roman.

20.01.2019 r. Niedziela

 godz. 8.30 – Ś.P. + Henryk Sokołowski w rocznicę śmierci.

 godz. 12.00 – Ś.P. + Bolesław Gleba w 22 rocznicę śmierci, + Teofila Gleba
w 18 rocznicę śmierci.  

21.01.2019 r. Sobota

godz. 18.00 – Ś.P. +  Genowefa Bohusiewicz w 30 dzień od śmierci.         

27.01.2019 r. Niedziela

godz. 8.30 – za zmarłych dziadków z rodziny Roguskich, Bartnik, Matusiak,
Gałeckich i Żabińskich.

godz. 12.00 – w rocznicę sakramentu małżeństwa Marty i Benedykta
o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.

Intencje parafialne w grudniu 2018 r.

INTENCJE MSZALNE W GRUDNIU 2018 r.

02.12.2018 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

godz. 12.00 – Ś.P. + Zofia, + Bolesław Jadczak.

04.12.2018 r. Wtorek

godz. 18.00 – o błogosławieństwo Boże dla Karoliny i Krzysztofa.

09.12.2018 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P. + Józef Klucewicz w 8 rocznicę śmierci.

godz. 12.00 – Ś.P. + Alfred, + Czarek.

16.12.2018 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji Celiny i Zoi w dniu urodzin o Boże błogosławieństwo i zdrowie

godz. 12.00 – Ś.P + Henryk i + Małgorzata Brudzyńscy i za ich zmarłych rodziców.

20.12.2018 r. Czwartek

godz. 18.00 – Ś.P. + Grzegorz Kaczorowski.

21.12.2018 r. Piątek

godz. 18.00 – o pokój i zgodę w rodzinie Krzysztofa.

22.12.2018 r. Sobota

godz. 18.00 – w intencji Pani Czesławy Prusik z okazji 83 rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski.

23.12.2018 r. Niedziela

godz. 8.30 – Ś.P + Edmund Kilian w rocznicę śmierci, + Irena w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny Kilian.

godz. 12.00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ani i Beaty.

25.12.2018 r. Wtorek – Uroczystość Bożego Narodzenia

godz. 24.00 – o zdrowie i potrzebne łaski Boże dla Gertrudy.

godz. 12.00 – Ś.P + Zofia Matusiak.

26.12.2018 r. Środa

godz. 8.30 – za zmarłych z rodziny Żabińskich i Gałeckich.

godz. 12.00 – Ś.P. + Leonard Plotetzki w dzień urodzin.

27.12.2018 r. Czwartek

godz. 18.00 – o zdrowie i potrzebne łaski.

30.12.2018 r. Niedziela

godz. 8.30 – w intencji Parafii.

godz. 12.00 – Ś.P. + Tadeusz Kocoń.

 Starsze wpisy »