Wyszukiwarka

Msze święte

Gryźliny:
Dni powszednie godz. 18:00
Niedziela godz. 8:30, 12:00

Szpital w Ameryce:
Niedziela godz. 10:30

Dane kontaktowe

Parafia Św. Wawrzyńca
ul. Kościelna 21
11-034 Gryźliny
tel. (+48) 502 397 717

Tutaj relacja na żywo!

Ogłoszenia parafialne, 29 września 2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

26 Niedziela Zwykła, 29 września 2019 r.

  • W tym tygodniu Msze św. w Pn, Wt i Pt o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w Śr i Cz. W So Msza św. ślubna o godz. 16.00.
  • W dzisiejszą niedzielę czasie Mszy św. o godz. 12.00 poświecenie różańców dzieciom, które przygotowują się do pierwszej Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św.
  • W czwartek 03 października 2019 r. o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Emaus”.  Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.
  • 04 października 2019 r. obchodzimy pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny u chorych od godz. 10.00. Spowiedź w kościele od godz. 17.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź w Szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  • W październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie w kościele (oprócz niedziel) o godz. 17.30. Dzieci zapraszam w tym tygodni w piątek. W następną niedzielę zapraszam na modlitwę różańcową  do Zielonowa o godz. 15.00 przy kapliczce.
  • Za posprzątanie kościoła dziękuję rodzinom Państwa Koper i Rogowskich.
  • W następną niedzielę 06 października 2018 r. ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na wsparcie dzieł charytatywnych prowadzonych przez diecezjalną Caritas. Tegoroczna  zbiórka przeznaczona zostanie na budowę Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci Caritas.
  • W związku z uprzątnięciem cmentarza bardzo proszę o wrzucanie wszystkich śmieci z cmentarza wyłącznie do kontenera. Bezwzględnie proszę nie zostawiać śmieci przy ogrodzeniu i nie wyrzucać ich po za ogrodzenie cmentarza. Śmieci, które nie będą mieścić się w kontenerze bardzo proszę zostawiać w workach przy kontenerze.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc. 

Myśl na nowy tydzień:

„Zanim się kogoś zgani, należy zawsze wpierw zbadać, czy nie należałoby wybaczyć”.