Ogłoszenia parafialne, 26 sierpnia 2018 r.

21 Niedziela Zwykła, 26 sierpnia 2018 r.

Uroczystość NMP Częstochowskiej

• Msze święte w tym tygodniu od Pn do Pt  o godz. 18.00, nie będzie Mszy św. w So.
  • W sierpniu obchodzimy 74 rocznicę Powstania Warszawskiego. W modlitwie pamiętajmy o tych, którzy walczyli i zginęli w bohaterskiej walce. Cześć i chwała bohaterom!
  • Miesiąc sierpień to czas troski o trzeźwość naszego narodu. Niech modlitwa i podjęta abstynencja alkoholu będzie wyrazem naszej odpowiedzialności za Ojczyznę.
  • W czwartek 16 sierpnia 2018 r. spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Początek spotkania o godz. 19.00. Wszystkich chętnych zapraszam na spotkanie.
  • Za posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji dziękuję rodziny Państwa Tyburskich. O dalszą troskę proszę rodziny Państwa Salutzkich i Balcerczyk.
  • Druhny i druhowie z OSP Gryźliny gorąco dziękują za serdeczne i hojne przyjęcie w czasie kwesty w Gryźlinach i  Zielonowie.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Zapowiedzi przedślubne: Małgorzata Anna Gędek z parafii Gryźliny i Mateusz Wojtkiw z parafii Gryźliny zapowiedź druga.
  • Życzę dobrych, bezpiecznych wakacji i urlopów, pełnych pięknych przeżyć oraz odpowiedniej pogody.

„Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić”.