Ogłoszenia parafialne, 23 kwietnia 2017 r.

2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego, 23 kwietnia 2017 r.

• Dzisiejsza  niedziela to druga Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę będą przeznaczone na potrzeby charytatywne Caritas. Bóg zapłać. W następną niedzielę ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na pomoc ofiarom wojny w Syrii.
  • Dzisiaj od godz. 15.00 – do 16.00 Godzina Miłosierdzia, zapraszam na modlitwę i adorację Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 pomodlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia.
  • W poniedziałek 24 kwietnia 2017 r. Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski Archidiecezji Warmińskiej.
  • We Wt o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
  • Msze św. w tym tygodniu w Pn i Śr o godz. 8.00 (rano). We Wt, Pt i So o godz. 18.00. W Cz Msza św. pogrzebowa o godz. 12.00.
  • Za posprzątanie kościoła serdecznie dziękuję rodzinom Państwa Pieńkosz i Glińskich. O dalszą troskę proszę rodziny Państwa Wasilewskich i Panuś.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie Ś.P. Jadwigę Hofman. Msza święta pogrzebowa będzie w czwartek 27 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie.
  • W czwartek 27 kwietnia 2017 r. spotkanie Oazy Dzieci Bożych o godz. 16.30.
  • Zapowiedzi przedślubne: Sebastian Marcin Szepański, kawaler, parafia w Gryźlinach i Karolina Anna Sieńkowska, panna, parafia w Bartągu. Zapowiedź pierwsza.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii, na remont dachu, oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„To, że dwa ra­zy nie jest tak sa­mo, nie znaczy, że mu­si być gorzej”.