Tutaj relacja na żywo!

Ogłoszenia parafialne, 20 czerwca 2019 r.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało, 20 czerwca 2019 r.

• Serdecznie dziękuję parafianom za przygotowanie i ozdobienie drogi procesyjnej,
  • Dziękuję parafianom i gościom za zaangażowanie, ofiary i pomoc w tworzeniu i dekorowaniu ołtarzy,
  • Dziękuję druhnom i druhom z OSP w Gryźlinach za przygotowanie i udział w procesji,
  • Dziękuję ministrantkom i ministrantom,
  • Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiaty i przygotowanie dziewczynek do procesji.
  • Dziękuję za płatki kwiatów sypane na procesji.
  • Dziękuję dorosłym, młodzieży i dzieciom z udział w procesji,
  • Dziękuję Panu organiście Janowi Abako i Paniom za prowadzenie śpiewu.
  • Msza św. w Pt o godz. 18.00. W So Msza św. ślubna o godz. 16.30.
  •   Dzisiaj Msza św. w Szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  •  W najbliższą niedzielę 23 czerwca 2019 r. w naszej parafii będzie miała miejsce wizytacja kanoniczna. Naszą parafię odwiedzi ksiądz biskup Janusz Ostrowski. W czasie Mszy św. o godz. 12.00 udzieli sakramentu bierzmowania. Po tej Mszy św. zapraszam gości i parafian na spotkanie przy plebanii.
  • Również w najbliższą niedzielę 23 czerwca 2019 r. w naszej miejscowości odbędzie się festyn rodzinny. Początek festynu o godz. 15.00 na placu za świetlicą. Szczegóły na plakatach na tablicach ogłoszeń.  Pan Sołtys, Rada Sołecka serdecznie zapraszają na dobrą zabawę.
  • Dziękuję rodzinie Państwa Retkowicz, Adrianie Szepańskiej, Panom: Michałowi Pertkiewiczowi i  Adamowi Walkowiakowi za skoszenie trawy przy kościele i plebanii. Dziękuję Panu Grzegorzowi Pertkiewiczowi za wypożyczenie sprzętu do koszenia. Dziękuję Paniom Jadwidze Tomiałojć i Czesławie Prusik za  porządkowanie terenu wokół kościoła, dziękuję Panu Rafałowi Panusiowi za przycięcie żywopłotu.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Pustynię upiększa to, że gdzieś w sobie kryje studnię”.