Ogłoszenia parafialne, 17 grudnia 2023 r.

3 Niedziela Adwentu „Gaudete”,  17 grudnia 2023 r.

• Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w piątek i sobotę.
  • Zapraszam dzieci na Roraty w środę 20 grudnia 2023 r. o godz. 8.00 rano.
  • W piątek 22 grudnia 2023 r. o godz. 18.00 będzie okazja do spowiedzi, będą spowiadać zaproszeni księża.
  • W niedzielę 24 grudnia 2023 r. Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym dniu Msze św. niedzielne o godz. 8.30 i 12.00. Zachęcam do pielęgnowania w tym dniu zwyczajów wigilijnych (rozpoczęcie wieczerzy czytaniem fragmentu z Pisma św.
    o narodzeniu Pana Jezusa i modlitwą, łamanie się opłatkiem, śpiewanie kolęd).
  • W poniedziałek 25 grudnia 2023 r. Uroczystość Bożego Narodzenia – Pasterka o północy. Serdecznie zapraszam przed Pasterką na wspólne kolędowanie. Następna Msza św. w tym dniu o godz. 12.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.30.
  • Są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  •  W przedsionku kościoła jest do zabrania jest sianko na stół wigilijny przygotowane przez wspólnotę Bombowe Babki – Koło Gospodyń Gryźliny – Zielonowo.
  • Dziękuję Paniom: Krystynie Kocoń i Jadwidze Tomiałojć za przygotowanie posiłków w czasie rekolekcji adwentowych.
  • Za przygotowanie świątecznego wystroju naszego kościoła serdecznie dziękuję niewielkiej liczbie Szanownych Parafian mieszkających przy ulicy Baczewskiego.
  • Dziękuję Panu Jackowi Cielochowi za ofiarowanie  choinek do kościoła i na plebanię.
  •  W sposób szczególny dziękuję wspólnocie Bombowe Babki – Koło Gospodyń Gryźliny – Zielonowo za przepiękną, świąteczną dekorację w kościele i przed kościołem.
  • Dziękuję Panu Grzegorzowi Żabińskiemu za zawieszenie gwiazdy na kościele.
  • Dziękuję Pani Annie Radomskiej  – Wilczewskiej za niedzielną opiekę nad kościołem.
  • Dziękuję wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie kościoła do świąt.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii,  dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717, gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

„Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła”.