Ogłoszenia parafialne, 14 października 2018 r.

28 Niedziela Zwykła, 14 października 2018 r.

• W tym tygodniu Msze św. od Wt do So o godz. 18.00.
  • W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XVIII Dzień Papieski po hasłem „ Promieniowanie ojcostwa”. Ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na pomoc stypendialną dla utalentowanej młodzieży w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Bóg zapłać.
  • W październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie w kościele (oprócz niedziel) o godz. 17.30. Dzieci zapraszam w czwartek. W następną niedzielę zapraszam na modlitwę różańcową do Zielonowa o godz. 15.00 przy kapliczce.
  • Dzisiaj obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Nauczyciela. Msza św. dla szkoły w Gryźlinach z tej okazji będzie w poniedziałek 15 października 2018 r. o godz. 9.00. W czasie Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klasy pierwszej. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy serdeczne życzenia Bożej opieki i darów Ducha Świętego.
  • W czwartek 18 października 2018 r. spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Początek spotkania o godz. 19.00. Wszystkich chętnych zapraszam na spotkanie
  • Na wsparcie dzieł charytatywnych prowadzonych przez diecezjalną Caritas w ostatnią niedzielę
       zebrane zostały ofiary w wysokości 258 zł. Bóg zapłać.
  • Za posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji dziękuję Pani Deptuła i  Pani Grodziskiej, o dalszą troskę proszę Rodziny Państwa Mackiewicz i Kaszeta.
  • Serdecznie proszę o pomoc w uprzątnięciu terenu wokół kościoła po przycięciu drzew.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko te, które wymagają innego podejścia ”.