Ogłoszenia parafialne, 11 grudnia 2016 r.

III Niedziela Adwentu, „Gaudete”, 11 grudnia 2016 r.

• Dzisiejsza niedziela nosi nazwę „Gaudete” czyli radości, przypominając o bliskich już Świętach Bożego Narodzenia.
  • Zachęcam by szczególnie w Adwencie czytać Pismo Święte, by Słowo stawało się Ciałem w naszym życiu.
  • W tym tygodniu Msze św. w poniedziałek o 16.30, we wtorek, środę i sobotę o godz. 8.00 (rano), w czwartek i piątek o godz. 18.00.
  • Wspólnota Szkoły Podstawowej SPSK w Gryźlinach ma zaszczyt zaprosić wszystkich na Święto Patronalne szkoły w poniedziałek 12 grudnia 2016 r. Przebieg uroczystości: Msza św. o godz. 16.30, (nie będzie Mszy św. o godz. 18.00) i o godz. 17.30 warsztaty bożonarodzeniowe.
  • Pani dyrektor Szkoły Podstawowej SPSK w Gryźlinach Izabela Nawacka pragnie poinformować, że w piątek 16 grudnia 2016 r. będzie można otrzymać jabłka. Samochód z jabłkami podjedzie pod szkołę około godz. 8.00 ( rano). Serdecznie zachęcamy do odebrania owoców.
  •  Na pomoc Kościołowi na Wschodzie w ubiegłą niedzielę zebrano 228 zł. Bóg zapłać!
  • Są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom pod hasłem „Dziecko sercem rodziny”. Cena minimalna za świecę 5 zł, za opłatek ofiara dowolna.
  • O przygotowania świątecznego wystroju naszego kościoła w sobotę 17 grudnia 2016 r. serdecznie proszę Szanownych Parafian mieszkających przy ulicy Kościelnej, Jeżynowej, Grzybowej (od ul. Kościelnej do Spacerowej), Truskawkowej. Zapraszam na godz. 10.00.
  • Pan Sołtys Sołectwa Gryźliny – Zielonowo w imieniu wszystkich organizatorów: serdecznie zaprasza na tradycyjne Spotkanie Wigilijne dla mieszkańców sołectw Gryźliny – Zielonowo. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 grudnia 2016 r. (sobota) o godz. 17.00 w świetlicy w Gryźlinach.
  • Za posprzątanie kościoła dziękuję Rodzinom Państwa Binkul.
  • Dziękuję Panu Bronisławowi Wasilewskiemu z odśnieżanie terenu przy kościele i plebanii.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc i wsparcie.
  • Uwaga! Nowy numer telefonu do parafii: 502 397 717. Poprzedni numer telefonu jest nieczynny.

„Miłość tyl­ko wte­dy nie żąda nicze­go, kiedy wie­rzy, że po­siada wszystko”.