Wyszukiwarka

Msze święte

Gryźliny:
Dni powszednie godz. 18:00
Niedziela godz. 8:30, 12:00

Szpital w Ameryce:
Niedziela godz. 10:30

Dane kontaktowe

Parafia Św. Wawrzyńca
ul. Kościelna 21
11-034 Gryźliny
tel. (+48) 502 397 717

Ogłoszenia parafialne, 10 października 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 Niedziela Zwykła, 10 października 2021 r.

  • W tym tygodniu Msze św. w poniedziałek, wtorek i od czwartku do soboty o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w środę.
  • W październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie w kościele (w tym tygodniu oprócz środy i niedzieli) o godz. 17.30. Dzieci zapraszam na modlitwę różańcową w czwartek. W niedzielę zapraszam na modlitwę różańcową do Zielonowa o godz. 15.00 przy kapliczce.
  • Za posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji dziękuję rodzinom Państwa Koper i Rogowskich. O dalszą troskę proszę rodziny Państwa Cieloch i Nawackich z Zielonowa. Dziękuję wspólnocie Bombowe Babki za przygotowanie jesiennej dekoracji w kościele i przed kościołem.
  • Bardzo proszę o wrzucanie wszystkich śmieci z cmentarza wyłącznie do kontenera. Bezwzględnie proszę nie zostawiać śmieci przy ogrodzeniu i nie wyrzucać ich po za ogrodzenie cmentarza. Śmieci, które nie będą mieścić się w kontenerze bardzo proszę zostawiać tylko i wyłącznie w workach przy kontenerze.
  • W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na pomoc stypendialną dla utalentowanej młodzieży w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  •  Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717,
    gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Myśl na nowy tydzień:

„Krytyka to nic innego jak opinia drugiej osoby o nas i naszym postępowaniu, odmienna od naszego wyobrażenia o nas samych”.