Wyszukiwarka

Msze święte

Gryźliny:
Dni powszednie godz. 18:00
Niedziela godz. 8:30, 12:00

Szpital w Ameryce:
Niedziela godz. 10:30

Dane kontaktowe

Parafia Św. Wawrzyńca
ul. Kościelna 21
11-034 Gryźliny
tel. (+48) 502 397 717

Tutaj relacja na żywo!

Ogłoszenia parafialne, 10 listopada 2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

32 Niedziela Zwykła, 10 listopada 2019 r.

  • W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlimy się i  wspomagamy chrześcijan w Sudanie Południowym. Ofiary zbierane za tydzień do puszki będą przeznaczone na pomoc chrześcijanom w Sudanie Południowym.
  • W tym tygodniu Msze św. od Wt do Cz o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w Pt i So.
  • W poniedziałek 11 listopada 2019 r. będziemy przeżywali Święto Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji naszej ojczyzny będzie o godz. 16.00. Po Mszy św. Społeczność Szkoły Podstawowej w Gryźlinach wszystkich serdecznie zaprasza na śpiewanie pieśni patriotycznych do budynku szkoły. Początek wspólnego śpiewania o godz. 17.00.
  • W czwartek 14 listopada 2019 r. o godz. 18.30 kolejny dzień Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy (REO).
  • W listopadzie modlimy się za zmarłych. Przez cały listopad zapraszam codziennie (oprócz niedzieli i Pt oraz So w tym tygodniu) o godz. 17.30 na modlitwę w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach. Dziękuję za ofiary składane z wypominkami.
  • Za posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji dziękuję rodzinom Państwa Podgórskich i Kucińskich z Ameryki. O dalszą troskę proszę Panią Szulejko.
  • · Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc. 

Myśl na nowy tydzień:

„Porażka jest jedynie szansą na to, aby zacząć jeszcze raz – inteligentniej”.