Wyszukiwarka

Msze święte

Gryźliny:
Dni powszednie godz. 18:00
Niedziela godz. 8:30, 12:00

Szpital w Ameryce:
Niedziela godz. 10:30

Dane kontaktowe

Parafia Św. Wawrzyńca
ul. Kościelna 21
11-034 Gryźliny
tel. (+48) 502 397 717

Ogłoszenia parafialne, 09 października 2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

28 Niedziela Zwykła, 09 października 2022 r.

  • W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  • W niedzielę 23 października 2022 r. na Mszę św. o godz. 12.00 i spotkanie po Mszy św.  zapraszam młodzież, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania.
  • 14 października 2022 r. obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, Dzień Nauczyciela. Msza św. dla szkoły w Gryźlinach z tej okazji będzie w tym dniu o godz. 9.00. W czasie Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klasy pierwszej.
  • W październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie w kościele (oprócz niedzieli) o godz. 17.30. Dzieci zapraszam na modlitwę różańcową w czwartek. W każdą niedzielę zapraszam na modlitwę różańcową do Zielonowa o godz. 15.00 przy kapliczce.
  • W ubiegły czwartek rozpoczęliśmy w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne  Odnowy w Duchu Świętym. Można jeszcze dołączyć do rekolekcji w najbliższy czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele. Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją relację z Bogiem, doświadczyć Jego miłości wspólnota „Emaus” serdecznie zaprasza na rekolekcje.
  • W następną niedzielę 16 października 2022 r. będziemy przeżywali XXII Dzień Papieski. Ofiary zbierane za tydzień do puszki będą przeznaczone na pomoc stypendialną dla utalentowanej młodzieży w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • Za posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji dziękuje rodzinom Państwa Cieloch i Nawackich z Zielonowa. O dalszą troskę proszę rodziny dwie rodziny z Ameryki.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717, gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Myśl na nowy tydzień:

„Piękno jest jedną z niewielu rzeczy, które nie prowadzą do zwątpienia w Boga”.