Wyszukiwarka

Msze święte

Gryźliny:
Dni powszednie godz. 18:00
Niedziela godz. 8:30, 12:00

Szpital w Ameryce:
Niedziela godz. 10:30

Dane kontaktowe

Parafia Św. Wawrzyńca
ul. Kościelna 21
11-034 Gryźliny
tel. (+48) 502 397 717

Tutaj relacja na żywo!

Ogłoszenia parafialne, 06 października 2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27 Niedziela Zwykła, 06 października 2019 r.

  • W tym tygodniu Msze św. w Cz i w So o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. od Pn do Śr i w Pt.
  • W czwartek 10 października 2019 r. o godz. 19.00 rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) Rekolekcje będą trwały przez kolejne osiem czwartków. Serdecznie zapraszamy.
  • W październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie w kościele (oprócz niedziel) o godz. 17.30. Dzieci zapraszam w tym tygodni w piątek. W następną niedzielę zapraszam na modlitwę różańcową  do Zielonowa o godz. 15.00 przy kapliczce.
  • W dzisiejszą niedzielę ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na wsparcie dzieł charytatywnych prowadzonych przez diecezjalną Caritas. Tegoroczna  zbiórka przeznaczona zostanie na budowę Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci Caritas.
  • W następną niedzielę 13 października 2019 r. będziemy przeżywali XIX Dzień Papieski. Ofiary zbierane za tydzień do puszki będą przeznaczone na pomoc stypendialną dla utalentowanej młodzieży w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • W związku z uprzątnięciem cmentarza bardzo proszę o wrzucanie wszystkich śmieci z cmentarza wyłącznie do kontenera. Bezwzględnie proszę nie zostawiać śmieci przy ogrodzeniu i nie wyrzucać ich po za ogrodzenie cmentarza. Śmieci, które nie będą mieścić się w kontenerze bardzo proszę zostawiać w workach przy kontenerze.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc. 

Myśl na nowy tydzień:

„Nie myślcie, że możecie kierować miłością. Miłość bowiem, jeśli uzna was za godnych, pokieruje sama waszym postępowaniem”.