Wyszukiwarka

Msze święte

Gryźliny:
Dni powszednie godz. 18:00
Niedziela godz. 8:30, 12:00

Szpital w Ameryce:
Niedziela godz. 10:30

Dane kontaktowe

Parafia Św. Wawrzyńca
ul. Kościelna 21
11-034 Gryźliny
tel. (+48) 502 397 717

Ogłoszenia parafialne, 03 października 2021 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27 Niedziela Zwykła, 03 października 2021 r.

  • W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  • W październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie w kościele (oprócz niedzieli) o godz. 17.30. Dzieci zapraszam na modlitwę różańcową w czwartek. W następną niedzielę zapraszam na modlitwę różańcową do Zielonowa o godz. 15.00 przy kapliczce.
  •  Za posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji dziękuję rodzinie Państwa Abako. O dalszą troskę proszę rodziny Państwa Koper i Rogowskich.
  • W związku z porządkowaniem grobów na cmentarzu bardzo proszę o wrzucanie wszystkich śmieci z cmentarza wyłącznie do kontenera. Bezwzględnie proszę nie zostawiać śmieci przy ogrodzeniu i nie wyrzucać ich po za ogrodzenie cmentarza. Śmieci, które nie będą mieścić się w kontenerze bardzo proszę zostawiać wyłącznie w workach przy kontenerze.
  • W następną niedzielę 10 października 2021 r. będziemy przeżywali XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Ofiary zbierane za tydzień do puszki będą przeznaczone na pomoc stypendialną dla utalentowanej młodzieży w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  •  Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717,
    gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Myśl na nowy tydzień:

„Człowiek staje się ateistą, gdy poczuje się lepszy od Boga”.