Ogłoszenia parafialne, 01 stycznia 2017 r.

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, 01 stycznia 2017 r.

• Dzisiaj 01 stycznia 2017 r. Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o   godz. 8.30 i 12.00. Dzień modlitw o pokój.
  • Msze święte w tym tygodniu od Pn do Cz i w So o godz. 18.00.
  • W piątek 06 stycznia 2016 r. Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św.o godz. 8.30 i 12.00. W czasie Mszy św. poświęcenie wody i błogosławieństwo kadzidła oraz kredy. Ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby misyjne. W tym dniu zapraszam do Olsztynka na Orszak Trzech Króli. Początek o godz. 13.00 przed kościołem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynku. Proszę by dzieci poprzebierały się za anioły.
  •  Odwiedziny u chorych 07 stycznia 2017 r. (sobota) od godz. 10.00.
  • Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.
  • W imieniu Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszam na I Stawigudzkie Kolędowanie „Leżysz mały Jezusiczku”. W naszym kościele 08 stycznia 2017 r. o godz. 13.00 wystąpią: chór „Legenda” ze Stawigudy, chór „Konsonans” z Tomaszkowa i zespół „Kosejder” ze Stawigudy. Do zobaczenia na kolędowaniu!
  • O posprzątanie kościoła proszę Rodziny Państwa Wilczewskich i Walkowiak.
  • Serdecznie dziękuję druhom z OSP w Gryźlinach za pomoc w uporządkowaniu powalonych przez wiatr drzew przy kościele. Dziękuję druhom Rafałowi Guske, Adamowi Walkowiakowi, Andrzejowi Jankhe, Piotrowi Pokrzywnickiemu, Zenonowi Retkowiczowi, Danielowi Plotetzkiemu. Panu Piotrowi Pokrzywnickiemu dziękuję za użyczenie koparki i posprzątanie oraz wywiezienie połamanych drzew.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc i wsparcie.
  • Uwaga! Nowy numer telefonu do parafii: 502 397 717. Poprzedni numer telefonu jest nieczynny.

„Szczęście to być z kimś. I być dla dru­giej oso­by kimś jedynym”.