Ogłoszenia parafialne, 24 lipca 2016 r.

17 Niedziela Zwykła, 24 lipca 2016 r.

• W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Przy tej okazji będą zbierane ofiary na środki transportu dla misjonarzy jako podziękowanie za bezpieczne podróże.
  • Msze św. w tym tygodniu od Pn do So o godz. 18.00.
  • W Pn święto św. Jakuba, we Wt wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP, dzień wdzięczności Rodzicom, Babciom, Dziadkom i Emerytom, w Pt wspomnienie św. Marty.
  • Za posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji serdecznie dziękuję rodzinom Państwa Sokołowskich i  Pana Piotra Żabińskiego, o dalszą troskę proszę rodziny Pana Grzegorza Żabińskiego i Państwa Klucewicz.
  • Dziękuję Pani Jadwidze Tomiałojć za uporządkowanie grobów przy kościele.
  • Proszę o skoszenie trawy na cmentarzu.
  • Zapowiedzi przedślubne: Rafał Tadeusz Klucewicz, kawaler, parafia w Gryźlinach i Patrycja Wioleta Wieczorek, panna, parafia w Orzechowie – zapowiedź pierwsza.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Życzę dobrych, udanych, bezpiecznych wakacji i urlopów.

„Naj­lep­szym wyjściem z trud­nej sy­tuac­ji jest przejście przez nią”.