Ogłoszenia parafialne, 13 marca 2016 r.

5 Niedziela Wielkiego Postu, 13 marca 2016 r.

• Msze święte w tym tygodniu w Pn i od Cz do So o godz. 18.00, we Wt i Śr o godz. 8.00.
  • Wielki Post to czas naszego nawracania się i zbliżania się do Boga przez modlitwę, jałmużnę i post. W Roku Miłosierdzia zachęcam do czytania Pisma Świętego i modlitwy osobistej, ofiarności dla bliźnich, dostrzegania ich potrzeb oraz dobrych postanowień i umartwień.
  • W tym tygodniu od Pn do So nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a w niedzielę na Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 8.30.
  • Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej zapraszam na spotkanie w czwartek, 17 marca 2016 r. o godz. 16.30. na plebanii.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa, na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Proszę o zgłoszenie się osób, które chcą czytać Mękę Pańską.
  • Dzisiaj i w  następną niedzielę ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Serdecznie dziękuję.
  • O posprzątanie kościoła proszę rodziny Państwa Bilitewskich i  Państwa Greglickich.
  • Serdeczne proszę o pomoc w porządkowaniu trenu wokół kościoła na święta.
  • Dziękuję za składane ofiary w kościele lub wpłacane na konto parafialne z racji odwiedzin duszpasterskich, za ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną pomoc, życzliwość
    i wsparcie.

„Małe zwy­cięstwa. Cza­sem nie ma nadziei na nic in­ne­go, ale cza­sem nicze­go więcej nie trzeba”.