Tutaj relacja na żywo!

ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2021 r.

Pan Jezus przeszedł przez śmierć do życia. Życzę każdemu i wszystkim Szanownym Gościom i Czcigodnym Parafianom  przechodzenia od tego jest ciemne do tego co jest jasne, od tego co jest złe do tego co jest dobre, od tego co jest fałszem do tego co jest prawdą, przechodzenia od grzechu do miłości. Takiego przejścia i takiej drogi każdemu z serca życzę.

Życzę spotkania Zmartwychwstałego Jezusa i pójścia za Nim, bo On Zwyciężył śmierć, zło i grzech. To On zamienia smutek w radość, lęk w pokój, a zwątpienie w nadzieję. To Jezus dziś do Ciebie wyciąga rękę ze śladami męki i mówi KOCHAM CIEBIE. DLA CIEBIE UMARŁEM I DLA CIEBIE ZMARTWYCHWSTAŁEM. DLA CIEBIE ŻYJĘ A TY ŻYJ ZE MNĄ.

Wielkanoc 2021 r.                                                                       Ks. Marek Gbiorczyk – proboszcz