Ogłoszenia parafilane, 11 lutego 2018 r.

6 Niedziela Zwykła, 11 lutego 2018 r.

• Msze święte w tym tygodniu w Pn i od Śr do Pt o godz. 18.00.  Nie będzie Mszy św. we Wt i So.
  • W dzisiejszą niedzielę 11 lutego 2018 r. wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, Dzień Chorego. Po Mszy  św. będzie udzielany sakramentu namaszczenia chorych.
  • O posprzątanie kościoła serdecznie proszę rodziny Państwa Wilczewskich i Walkowiak.
  • Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  • We wtorek 13 lutego 2018 r. ostatni dzień karnawału, tzw. ostatki.
  • W środę 14 lutego 2018 r. rozpoczynamy Wielki Post, czas duchowego przygotowania do Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Msza św. z posypaniem głów popiołem o godz. 18.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły (osoby między 18 a 60 rokiem życia), to również dzień modlitw o trzeźwość i ducha pokuty. Msza św. w Szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  • W czasie Wielkiego Postu od godz. 20.00 do godz. 21.00 będzie w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia i Apelem Maryjnym. Zapraszam do wielkopostnej modlitwy. W tym tygodniu od Śr do Pt.
  • W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a w niedzielę na Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 8.30.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na remont dachu kościoła.
  • Dziękuję serdecznie za ofiary składane z tej okazji w kościele lub wpłacane konto parafialne.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Szczęście po­lega na dokład­nym oz­nacze­niu, co w naszym życiu ma być tą je­dyną rzeczą nap­rawdę pot­rzebną i na po­god­nej re­zyg­nacji z całej reszty”.