Ogłoszenia parafialne,03 czerwca 2021 r.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 03 czerwca 2021 r.

• Serdecznie dziękuję parafianom za przygotowanie i ozdobienie drogi procesyjnej
  • Dziękuję Parafianom za zaangażowanie, ofiary i pomoc w tworzeniu i dekorowaniu ołtarzy na procesję Bożego Ciała.
  • Dziękuję druhnom i druhom z OSP w Gryźlinach za przygotowanie i udział w procesji.
  • Dziękuję ministrantkom i ministrantom.
  • Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiaty i przygotowanie dziewczynek do procesji, dziękuję chłopcom za niesienie różańca.
  • Dziękuję za płatki kwiatów sypane na procesji.
  • Dziękuję dorosłym, młodzieży i dzieciom z udział w procesji.
  • Dziękuję Paniom za prowadzenie śpiewu.
  •   Dzisiaj Msza św. w Szpitalu w Ameryce o godz. 15.00.
  • Dziękuję serdeczne za skoszenie trawy na cmentarzu.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717,  gbiomar@gmail.com