Ogłoszenia parafialne, 31 lipca 2016 r.

18 Niedziela Zwykła, 31 lipca 2016 r.

• W sierpniu obchodzimy 72 rocznicę Powstania Warszawskiego. W modlitwie pamiętajmy o tych, którzy walczyli i zginęli w bohaterskiej walce.
  • Msze św. w tym tygodniu od Wt do So o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w Pn.
  • 05 sierpnia 2015 r. pierwszy piątek miesiąca –  odwiedziny u chorych od godz. 10.00. Spowiedź w kościele będzie od godz. 17.30. Spowiedź w Szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  • Miesiąc sierpień to czas troski o trzeźwość naszego narodu. Niech modlitwa i podjęta abstynencja od alkoholu będzie wyrazem naszej odpowiedzialności za Ojczyznę.
  • W Cz wspomnienie św. Jana Marii Vianeya, w So Święto Przemienienia Pańskiego.
  • Na środki transportu dla misjonarzy jako podziękowanie za nasze bezpieczne podróże w ubiegłą niedzielę złożono ofiary wysokości 555 zł.  Bóg zapłać.
  • Za posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji serdecznie dziękuję rodzinom Pana Grzegorza Żabińskiego i Państwa Klucewicz, o dalszą troskę proszę rodzinę Pani Marii Żabińskiej i rodzinę Państwa Sokal-Flis.
  • Proszę o skoszenie trawy na cmentarzu.
  • Zapowiedzi przedślubne: Rafał Tadeusz Klucewicz, kawaler, parafia w Gryźlinach i Patrycja Wioleta Wieczorek, panna, parafia w Orzechowie – zapowiedź druga.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Życzę dobrych, udanych, bezpiecznych wakacji i urlopów.

„To nie my przychodzi­my na świat, lecz świat przychodzi do nas. Urodzić się znaczy ty­le, co dos­tać cały świat w prezencie”.