Ogłoszenia parafialne, 30 maja 2021 r.

Niedziela Najświętszej Trójcy , 30 maja 2021 r.

W związku z wprowadzonym na terenie całej Polski stanem epidemii w kościele może przebywać maksymalnie 21 osób (nie licząc sprawujących posługę). Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem tego ograniczenia. Ten nakaz obowiązuje od 04 maja 2021 r.
  • Transmisja Mszy świętych z kościoła w Gryźlinach na stronie internetowej parafii: www.parafiagryzliny.hekko.pl Około 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. pojawi się na górnej części strony internetowej komunikat otwierający transmisję: „Tutaj relacja na żywo”.
  • W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii Pierwsza Komunia św. o godz. 10.30. i 12.30.
  • Msze św. w tym tygodniu od poniedziałku do środy, w piątek i sobotę godz. 18.00.
  • W czwartek 03 czerwca 2021 r. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Msza św. tylko o godz. 10.00, po Mszy św. procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Serdecznie proszę parafian o przygotowanie ołtarzy i ozdobienie drogi procesyjnej, ołtarz przy kościele dekorują parafianie z  Ameryki i Zielonowa. Zapraszam druhny i druhów z OSP w Gryźlinach do udziału i pomocy w procesji. Bardzo proszę o  zbieranie płatków kwiatów do sypania na procesji w Boże Ciało. Zapraszam dziewczynki, które chcą sypać płatki kwiatów w czasie procesji na próbę w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00.
  • 04 czerwca pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny u chorych od godz. 10.00. Spowiedź w kościele o godz. 17.30. Spowiedź w szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  • O posprzątanie kościoła proszę rodziny Państwa Szepańskich i Mejłun.
  • Dziękuję rodzicom dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii świętej i rodzicom młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania za ofiarowanie naszej parafii nowego rzutnika multimedialnego.
  • Dziękuję Pani Jadwidze Tomiałojć i Pani Marii Gędek za uporządkowaniu grobów wokół kościoła.
  • Dziękuję Panu Grzegorzowi Żabińskiemu za naprawę dachu na kościele.
  • Dziękuję Panu Wojciechowi Karkulowskiemu za naprawę ławek w kościele.
  • Dziękuję Panu Adamowi Walkowiakowi za pomoc w zainstalowaniu rzutnika multimedialnego w kościele.
  • Zapraszam dzisiaj na nabożeństwo majowe w Zielonowie o godz. 17.00 przy kapliczce.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717, gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

„Dobra rada to coś, co człowiek daje, gdy jest już za stary, by dawać zły przykład”.