Ogłoszenia parafialne, 28 sierpnia 2022 r.

22 Niedziela Zwykła, 28 sierpnia 2022 r.

• Msze św. w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w poniedziałek.
  • W czwartek 01 września 2022 r. o godz. 9.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
  • W czwartek 01 września 2022 r. spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Emaus”. Początek spotkania o godz. 19.00 w kościele. Wszystkich chętnych wspólnota „Emaus” zaprasza do modlitwy.
  • 02 sierpnia 2022 r. pierwszy piątek miesiąca – odwiedziny u chorych od godz. 10.00. Spowiedź w kościele od godz. 17.30. Spowiedź w szpitalu w Ameryce o godz. 14.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 wspólnota modlitewna „Emaus” będzie posługiwała modlitwą wstawienniczą. Jeśli ktoś potrzebuje modlitwy za siebie, czuje, że potrzebuje modlitewnego umocnienia lub wsparcia serdecznie zapraszamy.
  • 03 sierpnia 2022 r. pierwsza sobota miesiąca, Adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, różaniec w kościele przed Mszą św. godz. 17.00.
  • Druhny i druhowie z OSP w Gryźlinach tydzień temu kwestowali w Gryźlinach i  Zielonowie, aby zakupić nową pompę pływającą „Niagara”. Pompa, która była na stanie OSP w Gryźlinach została przekazana strażakom z Ukrainy. Dzięki ofiarności wielu osób zebrano 7328 zł. Dziękujemy za zrozumienie, życzliwość i wielką hojność.
  • Gmina Stawiguda przy wsparciu Pana Sołtysa Adama Walkowiaka postawiła zbiornik z wodą przy wejściu na cmentarz do czasu usunięcia awarii. Woda nie nadaje się do spożycia. Dziękuję serdecznie za pomoc.
  • Zapowiedzi przedślubne:

- Robert Krawczyk, kawaler, parafia w Gryźlinach,

- Natalia Sokal-Flis, panna ,parafia w Gryźlinach,

Zapowiedź pierwsza.

• Za posprzątanie kościoła z dekoracji dziękuję wspólnocie „Bombowe Babki – Koło Gospodyń”.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717, gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

„Nienawiścią nie można zajechać daleko. Za daleko można”.