Ogłoszenia parafialne, 28 lutego 2021 r.

2 Niedziela Wielkiego Postu,28 lutego 2021 r.

W związku z wprowadzonym na terenie całej Polski stanem epidemii w kościele może przebywać maksymalnie 12 osób (nie licząc sprawujących posługę). Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem tego ograniczenia. Ten nakaz obowiązuje od 07 listopada 2020 r.

Transmisja Mszy świętych z kościoła w Gryźlinach na stronie internetowej parafii: www.parafiagryzliny.hekko.pl Około 15 minut przed rozpoczęciem Mszy św. pojawi się na górnej części strony internetowej komunikat otwierający transmisję: „Tutaj relacja na żywo”.

• Wielki Post to czas naszego nawracania się i zbliżania się do Boga i bliźniego przez modlitwę, jałmużnę i post. Zachęcam do czytania Pisma Świętego i modlitwy osobistej, ofiarności dla bliźnich, dostrzegania ich potrzeb oraz dobrych postanowień i mądrych umartwień.
  • W dzisiejszą niedzielę 28 lutego 2021 r. przypada dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Ofiary zbierane do puszki w tym dniu będą przeznaczone na pomoc misjonarzom.
  • W dzisiejszą niedzielę o godz. 14.00 Msza św. dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • W tym tygodniu Msze św. od środy do piątku o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w poniedziałek,  wtorek i sobotę.
  • W poniedziałek 01 marca 2021 r. obchodzimy w Polsce święto państwowe – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Niezłomnych). Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy walczyli i ginęli w obronie naszej ojczyzny
  • 05 marca 2021 r. pierwszy piątek miesiąca, odwiedziny u chorych od godz. 10.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź w kościele od godz. 17.30. Spowiedź w Szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  • W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a w niedzielę na Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 8.30.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717, gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

„Próba odwagi przychodzi, gdy jesteśmy w mniejszości. Próba tolerancji przychodzi, gdy jesteśmy w większości”.