Ogłoszenia parafialne, 27 marca 2016 r.

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego, 27 marca 2016 r.

• Jutro drugi dzień świąt, poniedziałek w oktawie Wielkanocy, Msze św. o godz. 8.30 i 12.00. Ofiaryb zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  • Msze św. w tym tygodniu od Wt do So o godz. 18.00. W piątek nie ma postu.
  • Następna niedziela 03 kwietnia 2016 r. to druga Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na potrzeby charytatywne Caritas.
  • O posprzątanie kościoła serdecznie proszę rodziny Państwa Pokrzywnickich i Retkowicz.
  • Serdecznie dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego w wysokości 893 zł.
  • Dziękuję Paniom Agnieszce Panuś i Bożenie Serafin za ułożenie kwiatów w kościele.
  • Dziękuję byłemu parafianinowi, który mieszka obecnie w Niemczech za podarowanie paschału do naszego kościoła.
  • Dziękuję organiście Panu Janowi Abako za prowadzenie śpiewu w czasie świątecznych dni i Pani Barbarze Wasilewskiej za pomoc w śpiewie.
  • Dziękuję Pani Czesławie Prusik za pomoc w przygotowaniu kościoła na święta.
  • Dziękuję młodzieży z OSP w Gryźlinach za czuwanie przy Grobie Pańskim.
  • Dziękuję  Druhnom i Druhom Z OSP w Gryźlinach za czuwanie przy Grobie Pańskim i udział w procesji. Dziękuję za zaangażowanie w uświetnieniu świątecznych dni.
  • Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w czytanie Słowa Bożego i śpiew psalmów w czasie świątecznych liturgii.
  • Dziękuję ministrantom za wytrwałą służbę przy ołtarzu.
  • Dziękuję Pani Bożenie Serafin za nowe obrusy do kościoła.
  • Dziękuję Panu Janowi Malinowskiemu za wymianę gniazdek elektrycznych w kościele i wymianę oświetlenia na budynku plebanii.
  • Dziękuję drogim parafianom za życzenia, pamięć, modlitwę z okazji dnia ustanowienia kapłaństwa.
  • Dziękuję za smaczne dary na stół wielkanocny.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Bądź prze­kona­ny; jeżeli o kimś mówisz źle, zaw­sze ci uwierzą”.