Ogłoszenia parafialne, 27 listopada 2016 r.

I Niedziela Adwentu, 27 listopada 2016 r.

• W tym tygodniu Msze św. od Pn do Cz o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w Pt i So.
  • Dzisiaj rozpoczynamy czas Adwentu. Rozpoczynamy również nowy rok duszpasterski pod hasłem: „Idźcie i głoście”.
  • W czasie dzisiejszych Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych i wieńców adwentowych, niech pomagają pamiętać o adwentowym czasie w naszych domach.
  • Zachęcam by szczególnie w Adwencie czytać Pismo Święte, by Słowo stawało się Ciałem w naszym życiu.
  • Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będą w Pn i Wt, 28 i 29 listopada 2016 r. o godz. 18.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Remigiusz Klimkowski,  proboszcz parafii p. w. św. Marii Magdaleny we Wrzesinie.
  • Zapraszam na Roraty codziennie o godz. 18.00 (oprócz niedziel) – dzieci zapraszam w czwartki, (przynosimy lampiony adwentowe).
  • 04 grudnia 2015 r. pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny u chorych będą w tygodniu przed świętami. Dokładny termin będzie podany w późniejszym czasie.
  • W środę Uroczystość Świętego Andrzeja Apostoła głównego patrona Archidiecezji Warmińskiej.
  •  Ofiary zbierane do puszki w przyszłą niedzielę 04 grudnia 2015 r. będą przeznaczone na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  • Od dzisiejszej niedzieli są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom pod hasłem „Dziecko sercem rodziny”. Cena minimalna za świecę 5 zł.
  • Za posprzątanie kościoła i dekorację adwentową dziękuję Rodzinom Państwa Plotetzkich – O dalszą troskę o naszą świątynię proszę Rodziny Państwa Wasilewskich.
  • W poprzednią niedzielę do puszki na pomoc chrześcijanom prześladowanym w Iraku złożono ofiary w wysokości 255 zł i 21 gr. Bóg zapłać!
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc i wsparcie.

„Na tym świecie każdy jest bo­gaczem. Tyl­ko że nie każdy wie, gdzie są je­go majętności.”.