Ogłoszenia parafialne, 26 maja 2019 r.

6 Niedziela Wielkanocna, 26 maja 2019 r.

• Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie (i nie tylko) o naszych mamach w dniu ich święta.
  • W tym tygodniu Msze św. od Pn do So o godz. 18.00.
  • W maju, miesiącu poświęconym Matce Bożej, zapraszam na nabożeństwa majowe w kościele, codziennie po Mszy świętej o godz. 18.00, a w Zielonowie w każdą niedzielę o godz. 17.00 przy kapliczce.
  • W czwartek 30 maja 2019 r. o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Emaus”.  Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.
  • W następną niedzielę 02 czerwca 2019 r. o godz. 12.00 w naszej parafii rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
  • W następną niedzielę 02 czerwca 2019 r. ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na dokończenie budowy świątyni Opatrzności Bożej.
  • W niedzielę 09 czerwca 2019 r. po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • Za posprzątanie i dekorację kościoła serdecznie dziękuję rodzinom dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. O dalszą troskę proszę rodzinie Państwa Abako.
  • Dziękuję Paniom: Joannie i Beacie Retkowicz, Adrianie Szepańskiej, Panom: Michałowi Retkowiczowi, Michałowi Pertkiewiczowi i Tomaszowi Sobolowi , Państwu Pokrzywnickim za skoszenie trawy przy kościele i plebanii.
  • Zapowiedzi przedślubne: Sabina Barbara Pełka, panna, parafia NSPJ w Olsztynku i Łukasz Krystian Wilk, kawaler, parafia Gryźliny, zapowiedź pierwsza.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Wierzyć to nie znaczy mieć oczy zwrócone jedynie ku Bogu, ale przede wszystkim patrzeć na świat Jego oczami”.