Ogłoszenia parafialne, 26 listopada 2017 r.

34 Niedziela Zwykła, 26 listopada 2017 r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

• W tym tygodniu Msze św. od Pn do So o godz. 18.00.
  • W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent. W czasie Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych i wieńców adwentowych. Zachęcam (szczególnie dzieci) do wykonania wieńców adwentowych by pomagały pamiętać o adwentowym czasie w naszych domach i proszę o przyniesienie ich do poświęcenia.
  • Na pomoc prześladowanym chrześcijanom na Bliskim Wschodzie zebraliśmy ofiary w wysokości 284 zł i 90 gr. Bóg zapłać.
  • W ostatnich dniach listopada modlimy się za zmarłych. Zapraszam codziennie o godz. 17.30 na modlitwę w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone z wypominkami.
  • W czwartek 30 listopada 2017 r. spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Początek o godz. 19.00 na plebanii.
  • 03 listopada 2017 r. obchodzimy pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny u chorych od godz. 10.00.  Spowiedź w kościele od godz. 17.30 i adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź w Szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  • W czwartek 30 listopada Uroczystość Świętego Andrzeja Apostoła głównego patrona Archidiecezji Warmińskiej.
  • O posprzątanie kościoła proszę rodziny Państwa Kościukiewicz i Bartwickich.
  • Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będą w Pn i Wt, 04 i 05 grudnia 2017 r. o godz. 18.00. Rekolekcje poprowadzi ks. prałat Andrzej Zieliński,  proboszcz parafii p. w. św. Wojciecha w Olsztynie i kapelan szpitala MSW w Olsztynie.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na remont dachu kościoła.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc

„Jeśli będziesz mówił głośno, wielu cię usłyszy. Jeśli będziesz mówił cicho, wielu cię zrozumie”.