Ogłoszenia parafialne, 25 września 2016 r.

26 Niedziela Zwykła, 25 września 2016 r.

• Nie będzie w tym tygodniu Mszy św. od Pn do So.
  • W Cz święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w So  - św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  • Za  posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji dziękuję rodzinom Państwa Cichockch i Federewicz. Dziękuję Pani Bożenie Serafin za kwiaty do dekoracji kościoła
  • W  dzisiejszą niedzielę o godz. 10.30 Msza św. odpustowa w kaplicy szpitala w Ameryce, której patronuje św. Ojciec Pio.
  • Ofiary zbierane dzisiaj do puszki są przeznaczone na pomoc osobom poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Bóg zapłać.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„ Na­wet gdy­byś dał człowieko­wi wszys­tkie wspa­niałości świata, nic mu nie po­może jeśli nie ma przy­jaciela, które­mu mógłby o tym powiedzieć”.