Ogłoszenia parafialne, 25 lutego 2018 r.

2 Niedziela Wielkiego Postu, 25 lutego 2018 r.

• Msze święte w tym tygodniu od Pn do So o godz. 18.00.
  • Wielki Post to czas naszego nawracania się i zbliżania się do Boga przez modlitwę, jałmużnę i post. Zachęcam do czytania Pisma Świętego i modlitwy osobistej, ofiarności dla bliźnich, dostrzegania ich potrzeb oraz dobrych postanowień i mądrych umartwień.
  • W dzisiejszą niedzielę 25 lutego 2018 r. przeżywamy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na pomoc misjonarzom.
  • W czwartek 01 marca 2018 r. obchodzimy w Polsce święto państwowe – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych (Niezłomnych). W tym dniu Msza św. będzie odprawiana w intencji żyjących, poległych i zmarłych żołnierzy 5 Wileńskiej Brygady Armii Krajowej.
  • 02 marca 2018 r. pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny u chorych od godz. 10.00. Spowiedź w kościele od godz. 17.00. Spowiedź w Szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  • W czasie Wielkiego Postu od godz. 20.00 do godz. 21.00 w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia i Apelem Maryjnym. Zapraszam do wielkopostnej modlitwy. W tym tygodniu w Pn  i od Śr do Pt.
  • W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a w niedzielę na Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 8.30.
  • O posprzątanie kościoła serdecznie proszę rodziny Państwa Szepańskich i Mejłun.
  • Dziękuję ks. Pawłowi Ziębie za poprowadzenie rekolekcji, dziękuję za ofiary składane na tacę w czasie rekolekcji, dziękuję księżom spowiednikom, dziękuję wszystkim, którzy ofiarowali produkty i potrawy na posiłki dla księży (wszystko było bardzo smaczne), dziękuję Pani Jadwidze Tomiałojć  i Pani Dorocie Broch za pomoc w przygotowaniu posiłków. Wszystkim za okazaną w tym rekolekcyjnym czasie pomoc, życzliwość i ofiarność -  serdeczne Bóg zapłać.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na remont dachu kościoła.
  • Dziękuję serdecznie za ofiary składane w kościele lub wpłacane konto parafialne z racji odwiedzin duszpasterskich.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Życie się kończy, gdy przes­ta­je się je przeżywać”.