Ogłoszenia parafialne, 24 listopada 2019 r.

34 Niedziela Zwykła, 24 listopada 2019 r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

• W tym tygodniu Msze św. od Pn do So o godz. 18.00.
  • W ostatnich dniach listopada modlimy się za zmarłych. Zapraszam codziennie o godz. 17.30 na modlitwę w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone z wypominkami.
  • W sobotę 30 listopada 2019 r. Uroczystość Świętego Andrzeja Apostoła głównego patrona Archidiecezji Warmińskiej
  • W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent. W czasie Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych i wieńców adwentowych. Zachęcam (szczególnie dzieci) do wykonania wieńców adwentowych by pomagały pamiętać o adwentowym czasie w naszych domach i proszę o przyniesienie ich dopoświęcenia
  • Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będą w Pn i Wt, 02 i 03 grudnia 2019 r. o godz. 18.00. Rekolekcje poprowadzi ks. mgr Mariusz Kubicki duszpasterz nauczycieli i ceremoniarz diecezjalny.
  • Za posprzątanie kościoła dziękuję rodzinom Państwa Mówińskich i Stefanowicz z Ameryki. O dalszą troskę proszę rodziny Państwa Czyżyk i Wiśniewskich z Ameryki.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz
      za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Tolerancja jest to gotowość przyznania przedstawicielowi innego światopoglądu tej samej dozy inteligencji i dobrej woli, co sobie”.