Ogłoszenia parafialne, 23 czerwca 2019 r.

12 Niedziela Zwykła, 23 czerwca 2019 r.

• W dzisiejszą niedzielę nasza parafia przeżywa wizytację kanoniczną. Naszą parafię odwiedza ksiądz biskup Janusz Ostrowski. W czasie Mszy św. o godz. 12.00 udzieli sakramentu bierzmowania. Po tej Mszy św. zapraszam ks. biskupa Janusza Ostrowskiego, gości i parafian na spotkanie przy plebanii.
  • Serdecznie dziękuję rodzicom młodzieży, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania za dar ofiarowany naszej parafii w postaci kompletu nowych obrusów do kościoła.
  • Msze św. w tym tygodniu od Pn do So godz. 18.00.
  • W czwartek 27 czerwca 2019 r. w Gietrzwałdzie uroczyste rozpoczęcie 142 rocznicy objawień o godz. 15.00. W naszej parafii z tej okazji modlitwa różańcowa o godz. 17.30.
  • W czwartek 27 czerwca 2019 r. o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Emaus”.  Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.
  • O posprzątanie kościoła serdecznie proszę rodziny Państwa Grabowskich i Kulińskich.
  • W dzisiejszą niedzielę w naszej miejscowości odbędzie się festyn rodzinny. Początek festynu o  godz. 15.00 na placu za świetlicą. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.  Pan Sołtys i Rada Sołecka serdecznie zapraszają wszystkich na dobrą zabawę.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • W dzisiejszą Niedzielę w całej Polsce po Mszach św. będzie śpiewana suplikacja „Święty Boże, Święty mocny..” jako ekspiacja za świętokradztwa i profanacje.

„Nieszczęśliwi najbardziej potrzebują ludzi mogących poświęcić im swoją uwagę”.