Ogłoszenia parafialne, 20 września 2020 r.

25 Niedziela Zwykła, 20 września 2020 r.

• Msze św. w tym tygodniu: od poniedziałku do czwartku i w sobotę o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w piątek.
  • W następną niedzielę 27 września 2020 r. po Mszy św. o godz. 12.00  zapraszam na spotkanie młodzież, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania w przyszłym roku.
  • W czwartek 24 września 2020 r. spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Emaus”. Początek spotkania o godz. 19.00 w kościele. Wspólnota „Emaus” zaprasza do wspólnej modlitwy.
  • W sobotę 26 września 2020 r. zapraszamy na Wieczór Uwielbienia. Msza św. o godz. 18.00. Wieczór Uwielbienia o godz. 18.30 w kościele. Wspólnota „Emaus” zaprasza do wspólnej modlitwy.
  • O posprzątanie kościoła proszę rodziny Państwa Pokrzywnickich i Retkowicz.
  • Zostało zamontowane nowe ogrodzenie przy kościele od strony ul. Baczewskiego. Dziękuję serdecznie wszystkim ofiarodawcom za sfinansowanie nowego ogrodzenia. Dziękuję Panu Ryszardowi Serafinowi za przygotowanie przęseł do nowego ogrodzenia. Dziękuję Panom Grzegorzowi i Piotrowi Żabińskim, Krzysztofowi Brudzińskiemu, Andrzejowi Sadowskiemu, Rafałowi Panusiowi, Panu Bochno, Jackowi Pertkiewiczowi, Grzegorzowi Chylo, Adamowi Walkowiakowi, Danielowi Plotetzkiemu za zdemontowanie starego  i montaż nowego ogrodzenia.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717, gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.
  • Dzieciom, młodzieży, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzę błogosławionego roku szkolnego.

„Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło”.