Ogłoszenia parafialne, 20 listopada 2016 r.

34 Niedziela Zwykła, 20 listopada 2016 r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

•    Ofiary zbierane w dzisiejszą niedzielę do puszki będą przeznaczone na pomoc chrześcijanom prześladowanym w Iraku.
  •  W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do soboty godz. 18.00.
  •  W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent. W czasie Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych i wieńców adwentowych. Zachęcam (szczególnie dzieci) do wykonania wieńców adwentowych by pomagały pamiętać o adwentowym czasie w naszych domach i proszę o przyniesienie ich do poświęcenia.
  • W listopadzie modlimy się za zmarłych. Przez cały listopad (oprócz niedziel)  zapraszam o godz. 17.30 na modlitwę w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach. Dziękuję za ofiary złożone z wypominkami.
  • Za posprzątanie kościoła dziękuję rodzinom Państwa Kościukiewicz i Bartwickich, o dalszą troskę proszę rodziny Państwa Plotetzkich.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Boga Pan Henryk Wojciechowski. Wieczny odpoczynek racz zmarłemu dać Panie.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc i wsparcie.

„Pies na łańcuchu nie błądzi, ale i nig­dzie nie trafia”.