Ogłoszenia parafialne, 19 marca 2017 r.

3 Niedziela Wielkiego Postu, 19 marca 2017 r.

• Wielki Post to czas naszego nawracania się i zbliżania się do Boga przez modlitwę, jałmużnę
    i post. W Roku Miłosierdzia zachęcam do czytania Pisma Świętego i modlitwy osobistej, ofiarności dla bliźnich, dostrzegania ich potrzeb oraz dobrych postanowień i umartwień.
  • Msze święte w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 18.00, nie będzie Mszy św. od środy do piątku.
  • W poniedziałek 20 marca 2017 r. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 18.00.
  • W sobotę 25 marca 2017 r. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia, dzień adopcji życia poczętego. Msza św. o godz. 18.00.
  • Codziennie w czasie Wielkiego Postu od godz. 20.00 do godz. 21.00 jest w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia i Apelem Maryjnym. Zapraszam do wielkopostnej modlitwy. W tym tygodniu tylko w poniedziałek i wtorek.
  • W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a w niedzielę na Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 8.30.
  • Za posprzątanie kościoła dziękuję rodzinom Państwa Nawackich i Budnych.
  • Ofiary zbierane za tydzień puszki do będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • Kołu Gospodyń z Gryźlin gratulujemy jubileuszu 45 lat działalności, dziękujemy za piękną pracę na rzecz naszej społeczności i życzymy dalszych lat ofiarnego zaangażowania w naszą wspólnotę.
  • Dziękuję za ofiary składane  na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną pomoc, życzliwość i wsparcie. Dziękuję za modlitwę.

„Mod­litwa jest zaw­sze właściwą od­po­wie­dzią, na­wet jeśli nie zaw­sze jest od­po­wie­dzią pełną ”.