Tutaj relacja na żywo!

Ogłoszenia parafialne, 18 marca 2018 r.

5 Niedziela Wielkiego Postu, 18 marca 2018 r.

• Msze święte w tym tygodniu w Cz i Pt o godz. 18.00. Nie będzie Mszy świętych od Pn do Śr i w So.
  • Wielki Post to czas naszego nawracania się i zbliżania się do Boga przez modlitwę, jałmużnę i post. Zachęcam do czytania Pisma Świętego i modlitwy osobistej, ofiarności dla bliźnich, dostrzegania ich potrzeb oraz dobrych postanowień i mądrych umartwień.
  • W tym tygodniu nie będzie  w kościele adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a w niedzielę na Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 8.30.
  • W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św. Po Mszy św. w szkole spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
  • W poniedziałek 19 marca 2018 r. Uroczystość Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
  • W środę 21 marca 2018 r. o godz. 16.30 Warsztaty Wielkanocne w Szkole Podstawowej w Gryźlinach.
  • W czwartek 22 marca 2018 r. o godz. 16.30 spotkanie Oazy Dzieci Bożych a o godz. 19.00 spotkanie modlitewne na plebanii. Serdecznie zapraszam.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa, na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Proszę o zgłoszenie się osób, które chcą czytać w tym dniu Mękę Pańską na Mszy św.
  • Ofiary zbierane w dzisiejszą niedzielę do puszki będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
  • Za posprzątanie kościoła serdecznie dziękuję rodzinom Państwa Bergrün i Kostana. O dalszą troskę proszę rodziny Państwa Bielskich i Chodkowskich.
  • Serdecznie dziękuję za pomoc w uporządkowaniu terenu wokół kościoła po przycięciu drzew. Dziękuję za pomoc Państwu Joannie, Zenonowi i Michałowi Retkowiczom, Panom Piotrowi Pokrzywnickiemu, Danielowi i Tomaszowi Plotetzkim, Piotrowi Wilczewskiemu, Andrzejowi Jahnke.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na remont dachu kościoła.
  • Dziękuję serdecznie za ofiary składane w kościele lub wpłacane konto parafialne z okazji odwiedzin      duszpasterskich.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Wczoraj Pan Bóg powołał do siebie Ś.P. Leonarda Plotetzkiego. Wieczny odpoczynek racz zmarłemu dać Panie.

„Le­piej być po­gar­dzo­nym przez wszys­tkich ludzi niż po­gar­dzić jednym”.