Ogłoszenia parafialne, 16 sierpnia 2020 r.

20 Niedziela Zwykła, 16 sierpnia 2020 r.

• W sierpniu wspominamy rocznicę Powstania Warszawskiego i setną rocznicę „Cudu nad Wisłą”. W modlitwie pamiętajmy o tych, którzy walczyli i zginęli w bohaterskiej walce.
  • W czwartek 20 sierpnia 2020 r. spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Emaus”. Początek spotkania o godz. 19.00 w kościele. Wszystkich chętnych wspólnota „Emaus” zaprasza d o wspólnej modlitwy.
  • W sobotę 22 sierpnia 2020 r. o godz. 12.00 kolejna tura Pierwszej Komunii świętej w naszej parafii.
  • Za posprzątanie i przepiękne udekorowanie kościoła na Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Zielnej) dziękuję wspólnocie Bombowych Babek. Dziękuję  Bombowym Babkom za troskę i zaangażowanie w upiększanie naszego parafialnego kościoła. Dziękuję osobom, które ofiarowały kwiaty i zboże i warzywa do dekoracji w kościele.
  • Dziękuję za skoszenie trawy na cmentarzu.
  • Druhny i druhowie z OSP Gryźliny tradycyjnie, jak co roku będą w dzisiejszą niedzielę kwestować w Gryźlinach i  Zielonowie. Druhowie proszą o serdeczne i hojne przyjęcie. Warto wspierać tych,  co czuwają nad naszym bezpieczeństwem i niosą pomoc w różnych sytuacjach. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na dofinansowanie zakupu wydajnej pompy.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717, gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.
  • Życzę dobrych, bezpiecznych wakacji i urlopów, pełnych pięknych przeżyć oraz odpowiedniej  pogody.

„Ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze.”