Ogłoszenia parafialne, 16 października 2016 r.

29 Niedziela Zwykła, 16 października 2016 r.

• Na pomoc stypendialną dla utalentowanej młodzieży w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w ubiegła niedzielę zebraliśmy 283 zł. Bóg zapłać!
  • Msze św. w tym tygodniu od Wt do So godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w Pn.
  • W październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie (oprócz poniedziałku)
    o godz. 17.30. Dzieci zapraszam w czwartek. Zapraszam dzisiaj na modlitwę różańcową do Zielonowa o godz. 15.00 przy kapliczce.
  • O posprzątanie kościoła proszę rodziny Państwa Szulejko  z Ameryki.
  • Zapowiedzi przedślubne: Marcin Malinowski, kawaler, i Karolina Kocoń, panna, parafia w Gryźlinach –  zapowiedź pierwsza.
  • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Boga Pani Halina Federewicz. Wieczny odpoczynek racz zmarłej dać Panie.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Kochać trze­ba wszys­tkich. Lu­bić niekoniecznie”.