Ogłoszenia parafialne, 11 marca 2018 r.

4 Niedziela Wielkiego Postu, Laetare, 11 marca 2018 r.

• Msze święte w tym tygodniu w Cz i Pt o godz. 18.00. Nie będzie Mszy świętych od Pn do Śr i w So.
  • Wielki Post to czas naszego nawracania się i zbliżania się do Boga przez modlitwę, jałmużnę i post. Zachęcam do czytania Pisma Świętego i modlitwy osobistej, ofiarności dla bliźnich, dostrzegania ich potrzeb oraz dobrych postanowień i mądrych umartwień.
  • W tym tygodniu nie będzie  w kościele adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a w niedzielę na Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 8.30.
  • W czwartek 15 marca 2018 r. spotkanie modlitewne o godz. 19.00 na plebanii.
  • W czwartek 15 marca 2018 r. o godz. 16.30 na plebani spotkanie dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
  • W następną niedzielę 18 marca 2018 r. na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św. Po Mszy św. w szkole spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
  • Ofiary zbierane w dzisiejszą niedzielę puszki do będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
  • O posprzątanie kościoła serdecznie proszę rodziny Państwa Bergrün i Kostana.
  • Dziękuję Panu Bronisławowi Wasilewskiemu za pomoc w porządkowaniu gałęzi przy kościele. Serdecznie proszę o pomoc w uporządkowaniu terenu wokół kościoła po przycięciu drzew.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na remont dachu kościoła.
  • Dziękuję serdecznie za ofiary składane w kościele lub wpłacane konto parafialne z okazji odwiedzin    duszpasterskich.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Życie jest łat­wiej­sze, niż się wy­daje. Wys­tar­czy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, oby­wać się bez te­go, co niezbędne i zno­sić rzeczy nie do zniesienia”.