Ogłoszenia parafialne, 10 grudnia 2017 r.

2 Niedziela Adwentu, 10 grudnia 2017 r.

• W tym tygodniu Msze św. w piątek o godz. 18.00, w sobotę o godz. 8.00 (rano) i o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. od poniedziałku do czwartku.
  • Dzieci zapraszam na Roraty w  piątek 15 grudnia 2017 r. o godz. 18.00.
  • Ofiary zbierane do puszki w dzisiejszą niedzielę będą przeznaczone na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  • Są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom pod hasłem „Miłosierdzie jest jedno”.
  • O przygotowanie świątecznego wystroju naszego kościoła w sobotę 16 grudnia 2017 r. od godz. 11.00 serdecznie proszę Szanownych Parafian mieszkających przy ulicy Spacerowej, Borówkowej, Aroniowej, Poziomkowej, Malinowej, Porzeczkowej i Krótkiej.
  • Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy ofiarowali dary na stół rekolekcyjny. Dziękuję Paniom: Jadwidze Tomiałojć i Dorocie Broch za pomoc w przygotowaniu posiłków dla księży w czasie rekolekcji. Dziękuję za ofiary składane na tacę w czasie rekolekcji.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na remont dachu kościoła.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Małe czy­ny, których do­konu­jesz, są lep­sze niż wiel­kie, które je­dynie planujesz”.