Ogłoszenia parafialne, 08 maja 2016 r.

Wniebowstąpienie Pańskie, 08 maja 2016 r.

• Msze św. w tym tygodniu od Pn od Cz o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w Pt i So.
  • W maju, miesiącu poświęconym Matce Bożej, zapraszam na nabożeństwa majowe w kościele, codziennie po Mszy świętej o godz. 18.00, a w Zielonowie w każdą niedzielę o godz. 17.00 przy kapliczce.
  • W czwartek 05 maja 2016 r. o godz. 16.30 próba dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. a o godz. 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00  spotkanie z rodzicami i opiekunami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • Na pomoc humanitarną dla Ukrainy zebraliśmy 260 zł i 25 gr. Bóg zapłać.
  • Za posprzątanie kościoła serdecznie dziękuję rodzinie Pani Agnieszki Jankhe O dalszą troskę proszę rodziny państwa Abako i Rudzkich.
  • Serdecznie proszę o zbierani płatków kwiatów na procesję w Boże Ciało.
  • Zapowiedzi przedślubne: Maciej Stefic, kawaler, parafia Gryźliny i Natalia Justyna Mandryk, panna, parafia greckokatolicka w Olsztynie – zapowiedź trzecia.
  • Wywóz śmieci wielkogabarytowych, 13 maja 2016 r. (piątek). Informacje na tablicach ogłoszeń.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Im więcej człowiek wie o sa­mym so­bie, tym mniej o tym mówi”.