Ogłoszenia parafialne, 07 listopada 2021 r.

32 Niedziela Zwykła, 07 listopada 2021 r.

• W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do środy, w piątek i sobotę o godz. 18.00, w czwartek o godz. 16.00.
  • W czwartek 11 listopada 2021 r. będziemy przeżywali Święto Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji naszej ojczyzny będzie o godz. 16.00. Po Mszy św. zapraszam na śpiewanie pieśni patriotycznych przy ognisku na podwórku przy plebanii. Zachęcam do wywieszenia flag narodowych.
  • Przez cały listopada za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny za  jednego zmarłego dziennie pod zwykłymi warunkami.
  • W listopadzie modlimy się za zmarłych. Przez cały listopad zapraszam codziennie (oprócz niedzieli i czwartku) o godz. 17.30 w kościele na modlitwę w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach. Dziękuję za ofiary złożone z wypominkami.
  • 01 listopada 2021 r. w Uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu zostały zebrane ofiary  przeznaczone na jego utrzymanie (wywóz śmieci) w wysokości 4560 zł i 56 gr. Bóg zapłać za złożone na ofiary. Dziękuję Państwu Krystynie i Tadeuszowi Klucewiczom i Pani Adrianie Szepańskiej za zbiórkę ofiar na cmentarzu.
  • Dziękuję Panom Adamowi Walkowiakowi, Włodzimierzowi Bochno, Krzysztofowi Flisowi i Robertowi Krawczykowi za wycięcie krzaków przy cmentarzu.
  • Dziękuje Panu Grzegorzowi Żabińskiemu za pomoc w uporządkowaniu, podstawieniu dodatkowych kontenerów i wywiezieniu śmieci z cmentarza.
  • Za posprzątanie kościoła dziękuję rodzinom Państwa Federewicz i Balińskich z Ameryki. O dalszą troskę proszę rodziny Państwa Czyżyk i Wiśniewskich z Ameryki.
  • Dziękuję serdecznie wszystkim dobroczyńcom za ofiary składane na utrzymanie parafii, dziękuję za troskę o potrzeby materialne parafii  oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Przez cały czas służę pomocą i jestem do dyspozycji. tel. kom. 513 286 519, 502 397 717, gbiomar@gmail.com W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

„Myślałem, że uczę się, jak żyć, a uczyłem się jak umierać”.