Ogłoszenia parafialne, 04 września 2016 r.

23 Niedziela Zwykła, 04 września 2016 r.

• Msze św. w tym tygodniu od Pn do Pt o godz. 18.00 (oprócz So).
  • W czwartek 08 września 2016 r. Święto  Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Najświętszej Maryi Panny Gietrzwałdzkiej.
  • Dzieci, które chciałyby uczestniczyć w Oazie Dzieci Bożych i poznawać coraz bardziej Pana Boga, zapraszam na spotkanie w czwartek 08 września 2016 r. o godz. 16.30.
  •  W następną niedzielę 11 września 2016 r. odpust w Gietrzwałdzie.
  • W sobotę 10 września 2016 r. zapraszam na pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Wyjście o godz. 8.00 z kościoła w Gryźlinach. O godz. 16.00 Msza św. w bazylice gietrzwałdzkiej z błogosławieństwem dzieci. Zapraszam na tę Mszę św. wszystkich parafian i gości, szczególnie rodziny z dziećmi. Powrót z Gietrzwałdu we własnym zakresie. Proszę pamiętać o tych, którzy nie mają środka transportu.
  • Dziękuję Pani Celinie Czeczko za walkę z chwastami na cmentarzu, dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu.
  • O  posprzątanie kościoła proszę rodziny Państwa Grodzińskich i Deptuła.
  • Pan Bóg powołał do siebie z naszej wspólnoty parafialnej Ś.P. Stanisława Baniszewskiego. Wieczny odpoczynek racz zmarłemu dać Panie.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.
  • Życzę uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły bardzo dobrego roku szkolnego.

„Wszys­tko, co wiel­kie w naszym świecie zdarza się dla­tego, że ktoś ro­bi więcej niż musi ”.