Ogłoszenia parafialne, 04 grudnia 2016 r.

II Niedziela Adwentu, 04 grudnia 2016 r.

• W tym tygodniu Msze św. w czwartek i sobotę o godz. 18.00.
  • Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim, którzy ofiarowali dary na stół rekolekcyjny. Dziękuję Paniom: Jadwidze Tomiałojć i Dorocie Broch za pomoc w przygotowaniu posiłków dla księży w czasie rekolekcji. Dziękuję za ofiary składane na tacę w czasie rekolekcji.
  • W czwartek 08 grudnia  2016 r. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszam dzieci w tym dniu na Roraty o godz. 18.00.
  •  Ofiary zbierane dzisiaj do puszki będą przeznaczone na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  • Są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom pod hasłem „Dziecko sercem rodziny”. Cena minimalna za świecę 5 zł.
  • Za posprzątanie kościoła dziękuję Rodzinom Państwa Wasilewskich. O dalszą troskę
    o naszą świątynię proszę Rodziny Państwa Binkul.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc i wsparcie.

„Człowiek, który nie wie­rzy w siebie, gotów uwie­rzyć we wszystko”.