Wyszukiwarka

Msze święte

Gryźliny:
Dni powszednie godz. 18:00
Niedziela godz. 8:30, 12:00

Szpital w Ameryce:
Niedziela godz. 10:30

Dane kontaktowe

Parafia Św. Wawrzyńca
ul. Kościelna 21
11-034 Gryźliny
tel. (+48) 502 397 717

Tutaj relacja na żywo!

Ogłoszenia parafialne, 03 listopada 2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

31 Niedziela Zwykła, 03 listopada 2019 r.

  • W tym tygodniu Msze św. od Pn do So o godz. 18.00.
  • W czwartek 07 listopada 2019 r. o godz. 18.30 kolejny dzień Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy (REO).
  • Do 8 listopada włącznie za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust  zupełny za  jednego zmarłego dziennie pod zwykłymi warunkami.
  • W listopadzie modlimy się za zmarłych. Przez cały listopad zapraszam codziennie (oprócz niedziel) o   godz. 17.30 na modlitwę w intencji zmarłych wymienionych w wypominkach. Dziękuję za ofiary składane z wypominkami.
  • 01 listopada 2019 r. na cmentarzu zebrano ofiary w wysokości 4255 zł i 90 gr. Bóg zapłać za hojność i troskę o cmentarz parafialny. Dziękuję wolontariuszom za zbieranie ofiar na cmentarzu, dziękuję Pani Adriannie Szepańskiej, Panu Wojciechowi Karkulowskiemu i  Państwu Klucewiczom.
  • Odwiedziny u chorych będą w sobotę 09 listopada 2019 r.
  • W poniedziałek 11 listopada 2019 r. będziemy przeżywali Święto Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji naszej ojczyzny będzie o godz. 16.00. Po Mszy św. Społeczność Szkoły Podstawowej w Gryźlinach serdecznie wszystkich zaprasza na śpiewanie pieśni patriotycznych do budynku szkoły. Początek wspólnego śpiewania o godz. 17.00.
  • Serdecznie dziękuję Paniom Celinie Czeczko i Wandzie Trawińskiej za uporządkowanie grobów wokół kościoła.
  • O posprzątanie kościoła proszę rodziny Państwa Podgórskich i Kucińskich z Ameryki.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc. 

Myśl na nowy tydzień:

„Przebaczenie jest wyrazem miłości, która przejmuje inicjatywę”.