Ogłoszenia parafialne, 02 października 2016 r.

27 Niedziela Zwykła, 02 października 2016 r.

• Msze św. w tym tygodniu od Pn do Pt o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w So.
  • We Wt wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w Śr wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w Pt  Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  • W październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie (oprócz niedziel) o godz. 17.30. Dzieci zapraszam w czwartek. Zapraszam dzisiaj na modlitwę różańcową do Zielonowa o godz. 15.00 przy kapliczce.
  • 07 października 2016 r. obchodzimy pierwszy piątek miesiąca. O godz. 8.00 w kościele spowiedź dla uczniów szkoły w Gryźlinach. Odwiedziny u chorych od godz. 10.00. Spowiedź w kościele od godz. 17.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź w Szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  • W następną niedzielę 09 października 2016 r. będziemy przeżywali XVI Dzień Papieski. Ofiary zbierane za tydzień do puszki będą przeznaczone na pomoc stypendialną dla utalentowanej młodzieży w ramach Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • O posprzątanie kościoła proszę kolejne rodziny z Ameryki.
  • Dziękuję Panu Sołtysowi Adamowi Walkowiakowi za pomoc w przycięciu drzew przy kościele i na boisku.
  • Na pomoc osobom poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech zebraliśmy 367 zł i 16 gr. Bóg zapłać.
  • Dziękuję za składane ofiary na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„To nie to, że z wiekiem sta­jemy się dziećmi. Wiek po pros­tu po­kazu­je, ja­kimi dziećmi pozostaliśmy”.