Ogłoszenia parafialne, 02 kwietnia 2017 r.

5 Niedziela Wielkiego Postu, 02 kwietnia 2017 r.

• Msze święte w tym tygodniu od poniedziałku do środy o godz. 8.00, od czwartku do sobotyo godz. 18.00.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa, na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Proszę o zgłoszenie się osób, które chcą czytać Mękę Pańską.
  • 07 kwietnia 2017 r. obchodzimy pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny u chorych od godz. 10.00. Spowiedź w kościele od godz. 17.00. Spowiedź w Szpitalu w Ameryce o godz. 14.00.
  • W czasie Wielkiego Postu od godz. 20.00 do godz. 21.00 w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Bożego Miłosierdzia i Apelem Maryjnym. Zapraszam do wielkopostnej modlitwy (w tym tygodniu od czwartku do soboty).
  • W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 a w niedzielę na Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 8.30.
  • Za posprzątanie kościoła i kwiaty do dekoracji dziękuję rodzinie Państwa Pertkiewicz. O posprzątanie kościoła proszę rodziny państwa Brzostek.
  • Ofiary zbierane dzisiaj do puszki i w następną niedzielę będą przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać.
  • Dziękuję Pani Agnieszce Panuś za kwiaty do doniczek przed kościołem i plebanią. Dziękuję Pani Celinie Czeczko za prace porządkowe na cmentarzu, Dziękuję Pani Jadwidze Tomiałojć i Pani Czesławie Prusik za porządkowanie otoczenia kościoła.
  • Bardzo proszę o pomoc w porządkowaniu na święta terenu wokół kościoła i plebani.
  • Dziękuję za ofiary składane na utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną pomoc, życzliwość i wsparcie. Dziękuję za modlitwę.

„Cza­sem tak długo wpat­ru­jemy się w zam­knięte drzwi, że nie dos­trze­gamy tych, które się otworzyły”.