Ogłoszenia parafialne, 02 czerwca 2019 r.

Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, 02 czerwca 2019 r.

• W dzisiejszą niedzielę o godz. 12.00 w naszej parafii rocznica Pierwszej Komunii Świętej.
  • W dzisiejszą niedzielę ofiary zbierane do puszki będą przeznaczone na dokończenie budowy świątyni Opatrzności Bożej.
  • W tym tygodniu Msze św. od Śr do So o godz. 18.00. Nie będzie Mszy św. w Pn i Wt.
  • W czwartek 06 czerwca 2019 r. o godz. 19.00 spotkanie modlitewne wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Emaus”.  Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.
  • W sobotę  08 czerwca 2019 r. o godz. 10.00 Msza św. z okazji święta szkoły podstawowej w Gryźlinach.
  • W niedzielę 09 czerwca 2019 r. po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się   do sakramentu bierzmowania.
  • Za posprzątanie i dekorację kościoła serdecznie dziękuję rodzinie Państwa Abako. O dalszą troskę  proszę rodziny Państwa Guske i Pertkiewicz.
  • Dziękuję Rodzinie Państwa Retkowicz, Adrianie Szepańskiej, Panom: Michałowi Pertkiewiczowi i Tomaszowi Sobolowi, Państwu Wiesławie i Kazimierzowi Pokrzywnickim za skoszenie trawy przy kościele i plebanii.
  • Za ostatnie skoszenie trawy przy kościele i plebani dziękuję Joannie, Zenonowi i Michałowi Retkowiczom,  Adrianie Szepańskiej, Panu Kazimierzowi Pokrzywnickiemu. Dziękuję Panu Grzegorzowi Pertkiewiczowi za wypożyczenie sprzętu do koszenia.
  • Serdecznie dziękuję Panom: Danielowi Plotetzkiemu, Andrzejowi Jahnke, Adamowi Walkowiakowi, Bartoszowi Wasilewskiemu, Włodzimierzowi Bohno, Arielowi Kamińskiemu za skoszenie trawy na cmentarzu.
  • Zapowiedzi przedślubne: Sabina Barbara Pełka, panna, parafia NSPJ w Olsztynku i Łukasz Krystian Wilk, kawaler, parafia Gryźliny, zapowiedź druga.
  • Dziękuję za składane ofiary na remont dachu kościoła i bieżące utrzymanie parafii oraz za wszelką okazywaną życzliwość i pomoc.

„Gdyby ludzie mówili tylko sprawach, na których się znają – na świecie byłoby bardzo cicho”.