Intencje mszalne w kwietniu 2018 r.
INTENCJE MSZALNE W KWIETNIU 2018 R.
01.04.2018 r. Niedziela Wielkanocna
godz. 6.00 – w Ś.P. + Tadeusz Kocoń.
godz. 12.00 – Ś.P. + Ewa Gburczyk w 2 rocznicę śmierci.
02.04.2018 r. Poniedziałek
godz. 8.30 – Ś.P. + Henryk Żabiński i za zmarłych z rodziny Żabińskich, + Józefa, + Eugeniusz.
godz. 12.00 – Ś.P. + Aniela i + Bazyli – za zmarłych rodziców.
08.04.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Eugeniusz Żabiński w rocznicę śmierci, + Józefa, + Henryk, + Mieczysław, + Marcin, + Jan w rocznicę śmierci.
godz. 12.00 – Ś.P. + Alicja, + Roman Ucherek.
15.04.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji naszej parafii.
godz. 12.00 – Ś.P. + Barbara Kościukiewicz w 2 rocznicę śmierci.
16.04.2018 r. Poniedziałek
godz. 18.00 – Ś.P. + Leonard Plotetzki w 30 dzień od śmierci.
17.04.2018 r. Wtorek
godz. 18.00 – Ś.P. + Ryszard, + Anna, + Eryk za zmarłych z rodziny Neuman, Żejewskich, Ś.P. + Grażyna Blajda.
22.04.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 –Ś.P. + Wiesława, + Stanisław za zmarłych z rodziny Wojciechowskich.
godz. 12.00 – Ś.P. + Tadeusz, + Eugeniusz Boniewscy + Krystyna Zalewska.
23.04.2018 r. Poniedziałek
godz. 18.00 – Ś.P. + Jadwiga, + Stanisław Hofman.
24.04.2018 r. Wtorek
godz. 18.00 – Ś.P. + Jadwiga, + Stanisław Hofman.
25.04.2018 r. Środa
godz. 18.00 – Ś.P. + Grażyna Sakowska.
26.05.2018 r. Czwartek
godz. 18.00 – Ś.P. + Anna, + Wacław, + Waldemar Tyburscy, + Józef, + Jarosław Cechowscy, za zmarłych z rodziny Karpowskich, Wilińskich, Lewandowskich, Dudkiewiczów, za dusze w czyśćcu cierpiące, za dusze za które nikt się nie modli.
27.05.2018 r. Piątek
godz. 18.00 – Ś.P. + Małgorzata Słodownik.
29.04.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Justyna Nawacka w 10 rocznicę śmierci.
godz. 12.00 – Ś.P. + Adam, + Paweł w 15 rocznicę śmierci.
Intencje mszalne w marcu 2018 r.
INTENCJE MSZALNE W MARCU 2018 R.
02.03.2018 r. Piątek
godz. 18.00 – o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny Podsiadłowskich
i Kaczyńskich.
03.03.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – Ś.P. + Marian.
04.03. 2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
godz. 12.00 – Ś.P. + Halina Balcerczyk w 6 rocznicę śmierci i za zmarłych
z rodziny Balcerczyk
06.03.2018 r. Wtorek
godz. 18.00 – o błagalna przez wstawiennictwo Matki Bożej Gietrzwałdzkiej
z prośbą o odzyskanie pamięci.
11.03.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Konstanty Ogulewicz.
godz. 12.00 – Ś.P. + Teresa Roguska w 7 rocznicę śmierci.
15.03.2018 r. Czwartek
godz. 18.00 – Ś.P. + Janina Górska.
18.03.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Józef Trochim, + Józef Klucewicz.
godz. 12.00 – Ś.P. + Józef Tomiałojć i Helena Tomiałojć.
25.03.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji siostry Niny Klucewicz z okazji imienin, o dary Ducha Świętego, Boże prowadzenie i potrzebne łaski.
godz. 12.00 – Ś.P. + Czesław, + Aleksandra.
31.03.2018 r. Sobota
godz. 20.00 – w intencji Patrycji, Ryszarda, Antoniego, Tomasza i Elżbiety z okazji urodzin z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.
Intencje mszalne w lutym 2018 r.
INTENCJE MSZALNE W LUTYM 2018 R.
04.02.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
godz. 12.00 –
09.02.2018 r. Piątek
godz. 18.00 – Ś.P. + Janina Ślebzak i za zmarłych z rodziny Ślebzak i Szymańczuk
11.02.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Bronisława Pirowska, w 4 rocznicę śmierci, + Helena, + Kazimierz, Krystyna, + Eugeniusz, + Regina.
godz. 12.00 – Ś.P. + Franciszek, Elżbieta, + Wanda i za zmarłych z rodziny Małeckich.
18.02.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji Tadeusza, Grzegorza i Haliny w rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo.
godz. 12.00 – Ś.P. + Andrzej Śliwa w 2 rocznicę śmierci.
24.02.2018 r. Sobota
godz. 8.30 – Ś.P. + Eufemia Chechłowska w 5 rocznicę śmierci i Józef Chechłowski w 25 rocznicę śmierci.
25.02.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – za wstawiennictwem matki Bożej Gietrzwałdzkiej dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą dalsze łaski i zdrowie dla Dariusza.
godz. 12.00 – Ś.P. + Franciszek Hoppe i za zmarłych rodziców.
Intencje mszalne w styczniu 2018 r.
INTENCJE MSZALNE W STYCZNIU 2018 R.
01.01.2018 r. Poniedziałek
godz. 8.30 – w intencji Jana w 84 rocznicę urodzin, w intencji Danuty, Katarzyny, Marii, Andrzeja w rocznicę urodzin.
godz. 12.00 –
06.01.2018 r. Sobota – Uroczystość Objawienia Pańskiego
godz. 8.30 –
godz. 12.00 – Ś.P. + Albert Golan.
07.01.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
godz. 12.00 – w intencji dzieci chrzestnych – Łukasza, Moniki, Marty, Karoliny.
14.01. 2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Józefa Żabińska, w 31 rocznicę śmierci, + Henryk, + Eugeniusz, + Mieczysław, + Marcin, za zmarłych z rodziny Żabińskich, + Józef Roman..
godz. 12.00 – o błogosławieństwo Boże dla siostry Niny z okazji imienin.
21.01.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 –
godz. 12.00 – za zmarłych dziadków z rodziny Roguskich, Bartnik, Matusiak, Gałeckich i Żabińskich.
28.01.2018 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Gertruda i Józef Żejewscy i za zmarłych z rodziny Żejewskich.
godz. 12.00 – Ś.P. + Helena Tomiałojć w 3 rocznicę śmierci , + Józef Tomiałojć.
Intencje mszalne w grudniu 2017 r.
INTENCJE MSZALNE W GRUDNIU 2017 r.
01.12.2017 r. Piątek
godz. 18.00 – o zdrowie dla Damiana.
03.12.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
godz. 12.00 – Ś.P. + Zofia, + Bolesław Jadczak.
10.12.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Albina, + Władysław Gędek.
godz. 12.00 –Ś.P. + Alfred, + Czarek.
16.12.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – Ś.P. + Tadeusz Kocoń, + Jerzy Grzywacz.
17.12.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Józef Klucewicz w 7 rocznicę śmierci.
godz. 12.00 – Ś.P + Zofia Matusiak.
20.12.2017 r. Środa
godz. 8.00 – w intencji Pani Czesławy Prusik z okazji 81 rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski.
21.12.2016 r. Czwartek
godz. 18.00 – Ś. P. + Józefa, + Bernard.
23.12.2016 r. Sobota
godz. 18.00 – w intencji Pani Marty z okazji urodzin o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.
24.12.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Helena, + Jan Janke.
godz. 12.00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ani i Beaty.
25.12.2017 r. Niedziela – Uroczystość Bożego Narodzenia
godz. 24.00 – za zmarłych z rodziny Gałeckich i Żabińskich.
godz. 12.00 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Gertrudy.
26.12.2017 r. Wtorek
godz. 8.30 – Ś.P. + Irena w 15 rocznicę śmierci, + Edmund Kilian w 7 rocznicę śmierci, + Helena, + Ireneusz i za zmarłych z rodziny Kilian.
godz. 12.00 – Ś.P. + Tadeusz Kocoń.
27.12.2017 r. Środa
godz. 18.00 – Ś.P. + Stefan Kocoń.
28.12.2016 r. Czwartek
godz. 18.00 – Ś.P. + Ernst Brzozowski w 30 dzień od śmierci.
Intencje mszalne w listopadzie 2017 r.
INTENCJE MSZALNE W LISTOPADZIE 2017 r.
01.11.2017 r. Środa
godz. 8.30 –
godz. 12.00 – Ś.P. + Henryk, + Małgorzata Brudzyńscy i za zmarłych rodziców.
03.11. 2017 r. Piątek
godz. 18.00 – za mamę Lilię w dniu urodzin o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo.
05.11. 2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
godz. 12.00 – Ś.P. + Jadwiga Gajewska za zmarłych rodziców.
08.11.2017 r. Środa
godz. 18.00 – Ś.P. + Anna Iwanowska, Jadwiga Szczepańska.
11.11.2017 r. Sobota
godz. 16.00 – za Polskę w Święto Niepodległości.
godz. 18.00 – Ś.P. + Eugeniusz, + Maria Słodownik, + Edmund Dorszewski.
12.11.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Ś.P. + Antoni Smoliński w 36 rocznicę śmierci, + Monika, + Irena, + Jadwiga, + Apolonia, + Stanisław, + Marcin Żabiński.
godz. 12.00 – Ś.P. + Henryk Wasilewski.
13.11. 2017 r. Poniedziałek
godz. 18.00 – Ś.P. + Mirosław Maczuga w 30 dzień od pogrzebu.
15.11.2017 r. Środa
godz. 18.00 – za wstawiennictwem św. Rity o dar uzdrowienia dla męża o siły i pomoc dla niego.
16.11.2017 r. Czwartek
godz. 18.00 – o zdrowie dla Damiana.
19.11.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Grażyna Sakowska i za zmarłych z rodziny Furmankiewicz, Poterańskich i Chowaniec .
godz. 12.00 – Ś. P. + Henryk Wojciechowski w 1 rocznicę śmierci.
24.11. 2017 r. Piątek
godz. 18.00 – w intencji Krystyny i Leonarda Plotetzkich, dziękczynna w 38 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego.
25.11.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – w intencji zmarłych pochowanych przez Firmę Pogrzebową „Arka” z Olsztynka.
26.11.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Monika w dzień urodzin, + Antoni, + Irena, + Jadwiga, + Apolonia, + Stanisław, + Marcin.
godz. 12.00 – Ś.P. + Józef Klucewicz.
27.11.2017 r. Poniedziałek
godz. 18.00 – za zmarłych z rodziny Jurgielewicz i Masalskich.
29.11.2017 r. Środa
godz. 18.00 – o szczęśliwą operację dla Anny.
30.11.2017 r. Czwartek
godz. 18.00 – Ś.P. + Andrzej, + Henryk, + Mieczysław, + Jarosław, + Ryszard.
Intencje mszalne w październiku 2017 r.
INTENCJE MSZALNE W PAŹDZIERNIKU 2017 R.
01.10.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
godz. 12.00 – Ś.P. + Łukasz, + Julia.
06.10.2017 r. Piątek
godz. 18.00 – do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej o zdrowie dla taty Leonarda.
08.10.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Jadwiga, + Jan Jurgielewicz, za zmarłych z rodziny Jurgielewicz i Masalskich.
godz. 12.00 – Ś.P. + Jadwiga i + Stefan Pokropscy, + Jan i + Jadwiga Kleina.
09.10.2017 r. Poniedziałek
godz. 18.00 – Ś.P. + Marian Słodownik w 30 dzień od śmierci.
10.10.2017 r. Wtorek
godz. 18.00 – Ś.P. + Aleksandra i Zygmunt w 15 rocznicę śmierci, za ich zmarłych rodziców ich rodzeństwo
14.10.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – w dniu imienin Jadwigi i Jadwigi, o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi i Grzegorza w 23 rocznicę sakramentu małżeństwa.
15.10.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – o błogosławieństwo Boże dla Macieja w 1 rocznicę urodzin i dziękczynna w 75 rocznicę urodzin Janiny.
godz. 12.00 – Ś.P. + Jan Falba.
21.10.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – Ś.P. + Monika Smolińska w 7 rocznicę śmierci, + Antoni, + Irena, + Jadwiga, + Apolonia, + Stanisław, + Marcin Żabiński.
22.10.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Henryk Żabiński i za zmarłych z rodziny.
godz. 12.00 – Ś.P. + Wanda Boniewska w 9 rocznicę śmierci.
28.10.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – Ś.P. + Tadeusz Kocoń.
29.10.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 –
godz. 12.00 – za zmarłych z rodziny Podsiadłowskich i Lindenau.
30.10.2017r. Poniedziałek
godz. 12.00 – w intencji Wandy i Wacława Trawińskich, dziękczynna w 50 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego i wzrost wiary, nadziei i miłości.
Intencje mszalne we wrześniu 2017 r.
INTENCJE MSZALNE WE WRZEŚNIU 2017 R.
03.09.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
godz. 12.00 – w intencji parafii.
10.09.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej dziękczynno-błagalna, o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
godz. 12.00 – Ś.P. + Robert Grabowski w rocznicę śmierci.
17.09.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Kazimierz Kaleta, + Anna Kaleta.
godz. 12.00 – o błogosławieństwo Boże dla Aleksandry i Artura na nowej drodze życia.
23.09.2017 r. Sobota
godz. 8.30 – Ś.P. + Jadwiga i Zenon Boczkowscy, + Bogusława i Dominik Rogulscy i za zmarłych dziadków z tych rodzin i za dusze opuszczone.
24.09.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Jadwiga, + Paweł, + Stanisław, + Jan, za zmarłych z rodziny Kulbaczewskich.
godz. 12.00 – Ś.P. + Helena Szpojankowska w 5 rocznicę śmierci.
Intencje mszalne w sierpniu 2017 r.
INTENCJE MSZALNE W SIERPNIU 2017 R.
02.08.2017 r. Środa
godz. 18.00 – w intencji Anny i Łukasza, dziękczynna w 9 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo nadalsze lata życia małżeńskiego i wzrost wiary, nadziei i miłości.
05.08.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – za wstawiennictwem Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, o błogosławieństwo Boże w rodzinie i gospodarstwie.
06.08.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca
godz. 12.00 – Ś.P. + Adam, + Paweł.
07.08.2017 r. Poniedziałek
godz. 18.00 – Ś.P. + Teodor Klimek w 30 dzień od śmierci.
10.08.2017 r. Czwartek
godz. 18.00 – Ś.P. + Julia, + Łukasz.
11.08.2017 r. Piątek
godz. 18.00 – w intencji Olgi i Bartosza, dziękczynna w 5 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego i wzrost wiary, nadziei i miłości.
12.08.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – za wstawiennictwem świętego Wawrzyńca o błogosławieństwo Boże w parafii.
13.08.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji Grażyny i Tadeusza w 30 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, w intencji Katarzyny i Andrzeja w 19 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego.
godz. 12.00 – Ś.P. + Henryk, + Małgorzata Brudzyńscy i za zmarłych rodziców.
13.08.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji Grażyny i Tadeusza w 30 rocznicę sakramentu małżeństwa oraz Katarzyny i Andrzeja w 19 rocznicę sakramentu małżeństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo.
godz. 12.00 – w intencji Mai o Boże błogosławieństwo z okazji jej chrztu.
15.08.2017 r. Wtorek
godz. 8.30 – w intencji Pani Stefanii Mędrek w 80 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo.
godz. 12.00 – Ś.P. + Czarek w rocznicę śmierci.
16.08.2017 r. Środa
godz. 18.00 – dziękczynna za błogosławieństwo w rodzinie.
17.08.2017 r. Czwartek
godz. 18.00 – o łaskę zdrowia dla Taty.
18.08.2017 r. Piątek
godz. 18.00 – o Boże błogosławieństwo dla Marii.
20.08.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Justyna Nawacka w rocznicę urodzin.
godz. 12.00 – Ś.P. + Bronisława Pirowska, + Helena i Kazimierz Długołęccy, + Krystyna i Eugeniusz Długołęccy, + Regina Długołęcka.
24.08.2017 r. Czwartek
godz. 18.00 – w intencji Katarzyny i Grzegorza Rochoń, dziękczynna w 15 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego i wzrost wiary, nadziei i miłości.
25.08.2017 r. Piątek
godz. 18.00 – Ś.P. + Irena i Bolesław Gałeccy.
27.08.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 –
godz. 12.00 – za zmarłych z rodzin Bogdańskich, Bastkowskich, Ś.P. + babcia Agata Certa, Ś.P. + babcia Bastowska.
Intencje mszalne w lipcu 2017 r.
INTENCJE MSZALNE W LIPCU 2017 R.
01.07.2016 r. Sobota
godz. 19.00 – Ś.P. + Grażyna Sakowska.
02.07.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – w intencji wspólnoty Żywego Różańca.
godz. 12.00 – Ś.P. + Zofia Matusiak, + Henryk Żabiński.
03.07.2017 r. Poniedziałek
godz. 18.00 – w intencji Justyny z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo.
08.07.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – w intencji Jerzego z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo.
09.07.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Henryk w rocznicę śmierci, + Stanisław Jabłonowski w rocznicę śmierci, + Marcin w dzień urodzin, + Antoni Smoliński w dzień urodzin.
godz. 12.00 – Ś.P. + Jan Czybora w 6 rocznicę śmierci.
11.07.2017 r. Wtorek
godz. 18.00 – Ś.P. + Stanisław, + Irena.
12.07.2017 r. Środa
godz. 18.00 – Ś.P. + Władysław w rocznicę śmierci.
16.07.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Jan, + Jadwiga Jurgielewicz i za zmarłych z rodziny Jurgielewicz i Masalskich.
godz. 12.00 – Ś.P. + Czarek.
18.07.2017 r. Wtorek
godz. 18.00 – Ś.P. + Władysław Brudziński w rocznicę śmierci.
20.07.2017 r. Czwartek
godz. 18.00 – Ś.P. + Helena Tomiałojć, + Józef Tomiałojć.
21.07.2017 r. Piątek
godz. 18.00 – Ś.P. + Albert Broch.
22.07.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – Ś.P. + Mieczysław Stefic, + Jarosław, + Ryszard Stefic, + Henryk Brylski.
23.07.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – Ś.P. + Tadeusz w 36 rocznicę śmierci, za zmarłych rodziców + Jan, + Władysława.
godz. 12.00 – Ś.P. + Mirosław Kaszeta w 2 rocznicę śmierci.
24.07.2017 r. Poniedziałek
godz. 18.00 – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Adriana w 18 rocznicę urodzin.
26.07.2017 r. Środa
godz. 18.00 – o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla siostry Anny z okazji imienin.
28.07.2017 r. Piątek
godz. 18.00 – za zmarłych rodziców z rodziny Neuman i Stankiewicz, Ś.P. + Grażyna Blajda.
29.07.2017 r. Sobota
godz. 18.00 – w intencji Barbary i Ryszarda Jakubowskich, dziękczynna w 30 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego.
30.07.2017 r. Niedziela
godz. 8.30 – za zmarłych z rodziny Pieńkosz i Szustkowskich.
godz. 12.00 – Ś.P. + Marcin w dzień urodzin.